The Legend of Heroes Trails into Reverie

1The Legend of Heroes Trails into Reverie indir - (Direkt indir)

Bu üç önemli figürü nasıl bir kader bekliyor? Rean Schwarzer, Lloyd Bannings ve maskeli “C” figürü arasında geçiş yapmak için Trails to Walk sistemini kullanın ve Zemuria’daki kilit karakterlerin ve konumların kaderini belirleyin. United Front gibi yeni özelliklerle geliştirilmiş taktik savaşa dalın ve True Reverie Corridor koridorlarında yeni müttefikler ve zorluklar keşfedin! Bir yolun bittiği, diğerinin başladığı yer…

Zemuria’daki üç figürün iç içe geçmiş kaderleri, Legend of Heroes serisinin bu heyecan verici bölümünde belirlenecek! Savaş kahramanı Rean Schwarzer, kurtarıcı Lloyd Bannings ve maskeli muamma “C”nin ayak izlerini takip edin ve Trails to Walk sistemiyle yolları arasında özgürce geçiş yapın.

– Crossbell Polis Departmanının Özel Destek Birimi lideri Lloyd Bannings, Crossbell’in bağımsızlık kutlamalarının eski bir tehdidin aniden yeniden ortaya çıkmasıyla kesintiye uğramasının ardından kendisini bir kez daha şehrinin özgürlüğü için savaşırken bulur.

– Büyük Alacakaranlık olaylarının ardından Erebonlu kahraman Rean Schwarzer ve öğrencileri şube kampüsünde hayata dönüyor. Ancak bu geçici barış, yeni bir tehdidin ortaya çıkmasıyla bozulur.

– Crossbell’in eski genel valisi aniden geri dönüp şehir devletinde hak iddia ettiğinde, dört kişi onun eylemlerini araştırmak için gizli bir görev yürütür. Liderleri, İmparatorluk Kurtuluş Cephesi’nin lideriyle aynı kod adını kullanıyor gibi görünen maskeli bir kişi olan “C”. Ama ne amaçla?

Ana Özellikler

A Trio of Trails: Trails to Walk sistemiyle üç farklı hikaye akışını deneyimleyin ve bunlar arasında istediğiniz zaman geçiş yapın. Ayrıca, Zemuria’nın karakterlerini ve dünyasını tam olarak ortaya çıkarmak için yan bölümleri keşfedin.

Reverie to Reality: Zemuria’nın dört bir yanından yeni karakterlerle karşılaşmanıza ve onları toplamanıza, cesaretinizi test etmek için rastgele oluşturulmuş zindanlara girmenize ve çeşitli mini oyunlar oynamanıza olanak sağlayan True Reverie Corridor’a girin.

Paragons of Combat: Savaşta galip gelmek için Sanattan, Cesur Emirlerden ve kurnaz taktiklerden yararlanın. Yeni United Front sisteminde ustalaşın ve kendinizi güçlendirirken düşmanları yok etmek için tüm ekibinizin gücünden yararlanın.


The Legend of Heroes Trails into Reverie indir - (Direkt indir)

16.914
OYUN BİLGİLERİ 8 Temmuz 2023 12:08
The Legend of Heroes Trails into Reverie

Tür: Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 22.14 GB

Crack: GOG

Tarih: 7 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?