The Legend of Heroes Trails from Zero

0Lloyd Bannings, merhum kardeşinin ayak izlerini takip etmek ve Crossbell Polis Departmanına katılmak için memleketine döner.

Bununla birlikte, kendini, özel işler yapan ve ihtiyacı olan insanlara yardım eden Özel Destek Bölümü adlı paçavra yeni bir bölüme atanmış olarak bulur. Ancak o ve yeni takım arkadaşları, canlı şehirlerinin karanlık bir suçlu göbeğinin yanı sıra birkaç korkunç sırrı gizlediğini yavaş yavaş keşfederler. Ünlü The Legend of Heroes serisinin bu heyecan verici bölümünde Crossbell Deneyimi

Oyun hakkında!
Erebon İmparatorluğu ile Calvard Cumhuriyeti arasında devam eden bir toprak mücadelesinin yeri olan Crossbell, müreffeh bir şehir devleti ve kıtanın önde gelen ekonomik merkezlerinden biri haline geldi.

Memleketinden üç yıl sonra Lloyd Bannings, merhum kardeşinin ayak izlerini takip etmek ve Crossbell Polis Departmanına katılmak için geri döner.

Ancak geldiğinde, tuhaf işleri ve küçük talepleri ele alan yeni bir bölüm olan Özel Destek Bölümüne atandığını öğrenir. Şehrin belediye başkanının torunu Elie MacDowell’ın da aralarında bulunduğu yeni takım arkadaşlarıyla tanışır; Randy Orlando, kadın düşkünü eski bir asker; ve genç bir teknoloji dehası olan Tio Plato.

Departmanları medya tarafından alay konusu olmasına ve CPD’nin geri kalanı tarafından hor görülmesine rağmen, Lloyd ve arkadaşları şehirlerini daha iyi bir yer haline getirmek için savaşmaya devam ediyor. Ancak bunu yaparken, yavaş yavaş şehirlerini saran kriminal yolsuzlukla yüz yüze gelirler. Crossbell City’nin gölgelerinin ne kadar derine indiğini çok az biliyorlar…

Crossbell’e hoş geldiniz: Trails evreninde heyecan verici bir hikaye yayının başlangıcı bu ikonik şehir devletinde başlamak üzere! Sırlar ve maceralarla dolu zengin ve canlandırıcı bir oyun dünyasını deneyimleyin.

Parlak Taktikler: Stratejik savaş, zengin, tatmin edici bir taktik oyunla sonuçlanan iyileştirildi. Rakiplerinizin üstesinden gelmek için güçlü becerilerden ve ekip çalışmasından yararlanın!

Sizin Şehriniz, Sizin Hikayeniz: Yüksek hız ve Atlama modu gibi özellikler, oyun deneyiminizi tercihlerinize göre ayarlamanıza ve çevredeki hikayeye ve olaylara odaklanmak için savaşların tadını hızlı bir şekilde çıkarmanıza olanak tanır.


5.116
OYUN BİLGİLERİ 27 Eylül 2022 21:07
The Legend of Heroes Trails from Zero

Tür: Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 3.39 GB

Crack: GOG

Tarih: 27 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?