The Last Stand: Aftermath

2The Last Stand oyun serisinin yaratıcısı olan deneyimli geliştirici Con Artist Games’in en yeni oyunu The Last Stand: Aftermath, yepyeni ve birinci sınıf bir tek oyunculu bağımsız aksiyon macera rogue-lite oyunudur. Uygarlığın kalıntılarını ortaya çıkarıp keşfetmek, yeni yerlere seyahat etmek üzere yakıt bulmak, malzeme toplayıp silah yapmak ve daha fazlası için bir kurtulan seç.

Sokaklarda hâlâ zombi sürüleri dolaşıyor ve olağanüstü güçlere sahip değilsin, bu yüzden tetikte olman gerekiyor. Aslında sen de enfekte olanlardan birisin ve sonunda öleceksin; belki düşman hortlaklar belki de vücuduna yayılan virüs yüzünden. Ancak öldüğünde son hayatındaki ilerlemene bağlı olarak kazanılan avantajlarla ve yükseltmelerle yeni bir kurtulan olarak oyuna tekrar başlarsın ve tekrar denemek üzere yola çıkarsın.

The Last Stand: Union City ve Dead Zone’un yaratıcılarından yepyeni bir tek oyunculu rogue-lite aksiyon macera oyunu geliyor. Zombi virüsü sana bulaştıktan sonra kıyamet sonrası dünyayı keşfetmek ve hayatta kalan arkadaşların için bir umut bulmak üzere yola çıkıyorsun. Pes etme.


18.350
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2022 20:21
The Last Stand: Aftermath

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 3.7 GB

Crack: v1.0.2.10

Tarih: 16 Kasım 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?