The Last Oricru

4The Last Oricru, sizi, koruyucu bir bariyerle dış uzaydan izole edilmiş, kısmen terraformed bir gezegende, iki ırk arasında devam eden bir çatışmanın ortasına koyan, hikaye odaklı bir aksiyon RPG’sidir.

Çatışmayı ve sonucunu büyük ölçüde etkileyebileceğiniz için kararlarınız oyuna ilginç dönüşler getirecek.

Her kararın bir sonucu olduğu acımasız bir ortaçağ bilim kurgu dünyasında yüzlerce yoğun dövüş yaşayacaksınız. Kahramanınızın seviyesini yükseltin, birçok boss dövüşünden biriyle karşılaşmadan önce becerilerinizi geliştirin ve benzeri görülmemiş sayıda olasılığa hazır olun.

Ana Özellikler
Paylaşılan deneyim için heyecan verici bölünmüş ekran kanepe kümesi Büyük etkili kararlar içeren ödüllendirici hikaye sistemi

Bilinmeyen bir gezegeni ortaya çıkaran ilgi çekici derin hikaye Fantezi ve bilim kurgu arka planını birleştiren benzersiz oyun dünyası

Sürükleyici oyun oynama için tutarlı RPG öğeleri Zorlu aksiyon dolu savaş sistemi

Kooperatif ve tek oyuncu için farklı taktik olanaklar Oyuncu işbirliğini destekleyen gelişmiş beceri seti

ilginç hikaye
Dünyanın unutulmuş geçmişine dalın. Oynarken meydana gelen olayların arkasındaki komployu ortaya çıkarın.

Çatışmanın tarafları, savaşma nedenlerini anlamanızı veya her şeyi ve herkesi görmezden gelmenizi ve sadece dünyayı yakmanızı sağlasın. Son Oricru’nun hikayesi karmaşıktır ve bulmacanın tüm parçalarını sonunda bir araya getirmek için birden fazla farklı oynama gerekebilir.

Etkili Kararlar
Kararlarınızın farklı sonuçlara yol açtığı, hikayeyi, karakterleri, oyun sonlarını ve aynı zamanda seviyelerin görsellerini ve hatta oyun akışını etkileyen devasa karar ağacı.

Alınan her eylem, alt görev veya can, her fraksiyondaki itibarınızı etkileyebilir. The Last Oricru’yu oynamanın birden fazla yolu vardır ve doğru ya da yanlış karar yoktur. Kararlarınız kelimenin tam anlamıyla dünyanın kaderini şekillendirecek.


12.322
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 20:36
The Last Oricru

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 25.6 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 13 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?