The Last Hero of Nostalgaia

0The Last Hero of Nostalgaia indir - (Direkt indir)

The Last Hero of Nostalgaia inanılmaz derecede zengin ve karmaşık bir dünyada geçen karanlık bir hikaye tarafından yönlendirilen hicivli bir aksiyon-maceradır.

Nostalgaia, video oyunları dünyası, her bir sadakat parçacığının akıp gitmesiyle gizemli bir pikselleşmeye doğru geriye doğru çöküyor.

Oblivion, görünüşe göre en değerli oyun anılarımızı bile bekliyor. Ancak aydınlatma karartılır ve çerçeveler azalırken, dünya yok olmanın eşiğindeyken, savaşmak için umut ortaya çıkıyor.

Nostalgaia’da şimdiye kadar ortaya çıkmış en iğrenç pikselli kahraman olarak, varlığınızı küçümseyen alaycı bir anlatıcı tarafından alay edilirken, akılsız sakinlerinden oluşan bir orduyla savaşmalısınız.

Türün hayranlarının zevk alacağı sert ama adil bir dövüşün yanı sıra *tam karakter özelleştirmesi, benzersiz savaş zırhı ve irfan açısından zengin ilgi çekici anlatı mekaniği sunan The Last Hero of Nostalgaia’nın çarpık ve kötü hikayesi sizi neredeyse kesin bir ölüme sürüklemeye hazır.

Video oyunu nostaljisini kutlayan bir dünyada geçen The Last Hero of Nostalgaia, sert ama adil ruhlar gibi keşif ve mücadeleyi, alaycı bir anlatıcı tarafından anlatılan çarpık, kötü bir hikayeyle birleştirir.

Çevrimiçi işbirliği ile birlikte oynayın ve pikselleştirmeyi birlikte cesaretlendirin!

Her biri kendine özgü bilgi ve niteliklere sahip çeşitli zırh ve silah takımlarını ortaya çıkarın


The Last Hero of Nostalgaia indir - (Direkt indir)

5.343
OYUN BİLGİLERİ 24 Ekim 2022 15:58
The Last Hero of Nostalgaia

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.87 GB

Crack: SFK

Tarih: 19 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?