The Last Flame

0The Last Flame indir - (Direkt indir)

The Last Flame, yapı oluşturmaya, stratejiye ve karar vermeye odaklanan, roguelike bir otomatik savaş oyunudur. Her koşuda, yükseliş zorluklarını aşmak için harika yapılar yaratacak veya sonsuz modda yüksek puanınızı geçmeye çalışacaksınız! Özel kahramanları işe alın, ölümcül karşılaşmalarla savaşın, güçlü teçhizatları yağmalayın ve üretin, benzersiz sinerjik yapıları keşfedin ve yaratın!

Last Flame inanılmaz miktarda yapı çeşitliliği sunuyor. 55’ten fazla kahraman, 250 öğe, 120 kutsal emanet ve 55 kökenle her koşu benzersiz ve zorlu olacak! Kahraman ve takım oluşturma, her koşuda benzersiz sinerjik yapılar keşfetmenize ve oluşturmanıza olanak tanıyan, özünde esneklik ve özgürlük olacak şekilde tasarlandı!

Otomatik dövüşler arasında, akıllı kararlar vererek kahramanlarınıza macera boyunca akıllıca rehberlik etmeniz gerekecek! Kaynaklarınızı yönetin, haritada en uygun yolu seçin, güçlü yapılar oluşturun ve savaş aşamasını stratejik olarak konumlandırın ve planlayın!

Bilginizi ve stratejinizi zorlayacak 5 zorlukta ilerleyin! En yüksek kata ulaşmaya çalıştığınız sonsuz modda yapılarınızın sınırlarını zorlayın!

Mücadele modlarıyla oyunu çeşitli ve eğlenceli yeni şekillerde deneyimleyin!


The Last Flame indir - (Direkt indir)

11.862
OYUN BİLGİLERİ 19 Ocak 2024 01:29
The Last Flame

Tür: Erken Erişim, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.83 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?