The Last Case of Benedict Fox

1İblis arkadaşına bağlı, kendi kendini dedektif ilan eden Benedict Fox olarak çürüyen anıların zindanına inin. Devasa, köhne bir malikanenin – genç bir çiftin tüyler ürpertici bir şekilde öldürüldüğü ve çocuklarının kaybolduğu yer olan – gizemlerini ortaya çıkarırken ipuçlarını aramak için yakın zamanda ölenlerin zihinlerini keşfetmek için bu kutsal olmayan bağı kullanın.

Büyüleyici bir Burton-esque sanat tarzıyla hayata geçirilen gizemli bir macerada, gizli organizasyonlar, yasak ritüeller ve soğukkanlı suçlarla dolu karanlık, ilgi çekici bir dünyaya dalın.

Lovecraft’ın kabuslarından, ucuz kara romanlardan ve 20. yüzyılın başlarındaki caz müziğinden ilham alan bir labirent macerasında iblislerle savaşın, bilinçaltını keşfedin ve ayrıntılı bulmacaları çözün.

Bir “tanıklık” almak için son şansınızda, yakın zamanda ölenlerin zihinlerini keşfetmek için iblisle olan bağınızı kullanın. Anıların, duyguların ve travmaların fiziksel bir biçim aldığı gerçeküstü dünyalara atlayın.

Bir çiftin öldürülmüş olarak bulunduğu ve çocuklarının kaybolduğu eski bir konağın sırlarını ortaya çıkarın. Ailenin iblisleriyle hem mecazi hem de gerçek anlamda yüzleşmenizi sağlayacak karanlık ama samimi bir entrikanın içine çekilin!

İblislerin, canavarların ve tarikatçıların üstesinden gelmek için silahlarınızı, iblis güçlerinizi ve çevrenizi yaratıcı kombinasyonlarda kullanın – ancak konsantrasyonun ve taktik yaklaşımın en büyük varlıklarınız olduğunu unutmayın.


17.207
OYUN BİLGİLERİ 27 Nisan 2023 20:17
The Last Case of Benedict Fox

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.85 GB

Crack: RUNE

Tarih: 27 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?