The Land Beneath Us

0The Land Beneath Us, sıra tabanlı bir aksiyon rogue-lite/dungeon crawler oyunudur. Annwn olarak bilinen yeraltı dünyasında savaşmak için güçlü beceri komboları ve havalı silahlar kullan. Zorlu, dinamik karşılaşmaların tadını çıkar ve bu mitolojik dünyanın gizemlerini keşfet.

YERALTI DÜNYASINDA SAVAŞ!
Yaratıcı tarafından dövülen Ultimate Soul Harvester (U.S.H), ruhları toplamak için tasarlandı. Artık ruh teknolojisine sahipsin ve kurtuluş görevindesin. Yeraltı dünyasını keşfet, karakterlerle etkileşim kur, takas yap veya onlara meydan oku. Hikâyelerinden dersler çıkararak kendi benzersiz yolunu şekillendir.

KOMBOLARDA USTALAŞ!
Özelleştirilebilir hareket kombinasyonları gerçekleştirerek güçlü yeteneklerle düşmanların üstesinden gel. Yaratıklara yapacağın saldırıları maksimize etmek için kısa ve aksiyon dolu bölümlerde stratejik planlar yap.

ÇOK ÇEŞİTLİ CEPHANELİK
Kan baltalarından Longinus mızraklarına ve lazer tabancalarına kadar çok çeşitli silahları stratejik olarak kullan. Yeraltı dünyası maceran boyunca dinamik bir hack ‘n’ slash yolculuğu için her yuvaya farklı silahlar tak.

TEKRAR OYNANABİLİRLİK FAKTÖRÜ
Her bir dünyayı keşfederken yenilen düşmanların ruhlarını topla, istatistiklerini ve yeteneklerini geliştir. Direkt dövüşten mi hoşlanıyorsun? Silah beceri ağacını geliştir. Stratejik bir yaklaşım mı tercih edersin? Düşmanlara uzak mesafeden saldırmak için güçlü kombo yetenekleri aç.


4.924
OYUN BİLGİLERİ 14 Mayıs 2024 16:57
The Land Beneath Us

Tür: Oyun, Bağımsız Yapımcı, Strateji

Platform: PC

Boyut: 504.10 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?