The Kraken Wakes

0The Kraken Wakes indir - (Direkt indir)

Pasifik Okyanusu’nda bir balıkçı teknesindesiniz, prestijli EBC News için bir muhabir olarak ilk görevinizde, şaşırtıcı bir hikayeye tanık oluyorsunuz: gökyüzünde hızla ilerleyen ve okyanusun derinliklerine çarpan gizemli ateş topları.

Hemen, gazetecilik yıldızlığına fırladınız. Ancak sular durulduğunda, ateş toplarının çok daha uğursuz bir şeyin sadece başlangıcı olduğu anlaşılır… artık derinlerde pusuya yatmış ölümcül bir tehdit…

The Kraken Wakes, John Wyndham’ın 1950’lerdeki destansı bilimkurgu/korku romanının özel uyarlamasıdır.

Çığır açan diyaloglu oyun tarzını kullanır: Oyunun karakterleriyle doğal dilde yazar veya onlarla konuşur, onların eylemlerini ve duygularını etkiler ve ortaya çıkan hikayeyi şekillendirirsiniz.

Çok geç olmadan ateş topları hakkındaki gerçeği ortaya çıkarma görevinizde göz alıcı manşetler oluşturun, nakavt basın toplantısı gösterileri yapın ve hükümetlerle müzakere edin.

Kraken Wakes, Charisma.ai’nin yapay zeka destekli konuşma motorunda oluşturuldu.

Oyunun karakterleriyle konuşacaksınız ve söylediklerinizi dinleyecek ve yanıtlayacaklar. Burada çoktan seçmeli seçenek yoktur: istediğinizi söylemekte özgürsünüz ve sözlerinizin hikayeyi nasıl etkileyeceğini öğrenebilirsiniz.


The Kraken Wakes indir - (Direkt indir)

5.649
OYUN BİLGİLERİ 27 Mart 2023 16:51
The Kraken Wakes

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.75 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 27 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?