The Knight Witch

0The Knight Witch indir - (Direkt indir)

Spellcasting Büyücülüğünü Vurun!
Kötü düşmanlarla karşılaşın ve onları alt etmek için sihrinizi mi yoksa silahlarınızı ve zekanızı mı kullanacağınıza karar verin. Uçuş yetenekleri, üstün dövüş güçleri ve gerçeği büken sihirleri ile The Knight Witches, savaş alanını kesinlikle kontrol ediyor!

Atış mı yoksa Büyü Kartları mı? Neden ikisi de olmasın? Kendi benzersiz oyun tarzınızı özelleştirin, Şövalye becerilerinizi daha hızlı bir shmup deneyimi için yükseltin veya Cadı sihrinizi güçlendirin ve aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla benzersiz büyü kartıyla tonlarca farklı deste oluşturma stratejisini keşfedin.

Güven Oluşturun ve Kalıcı Bağlar Kurun
Dungeonidas’ta yolculuk ederken, kahramanca eylemleriniz ve çabalarınız vatandaşlar tarafından görülecek ve tartışılacak. Şövalye Cadılar şükran ve güven ile güçlenirler ve bunu birçok farklı yoldan kazanabilirler, ancak her yöntem samimi değildir. Popülerlik kazanmak için her şeyi yapacak mısın yoksa dürüst kalmaya çalışacak mısın? Seçim sizin elinizde.

İleri Görüşlü Erişilebilirlik
Knight Witch, engelleri olmayan bir Metroidvania olarak sevgiyle tasarlandı; Sezgisel açma/kapama “otomatik nişan alma” sistemi, dünyayı değiştiren “hileler” ve odaklanmış bir ana hikaye navigasyon sistemi ile – asla kaybolmazsınız ve oyunu oyun seviyenize göre uyarlayabilirsiniz.

Süper Mega Takım
Knight Witch, RiME, Moonlighter ve Plants VS Zombies gibi oyunlarda çalışma deneyimine sahip deneyimli bir geliştirici ekibi tarafından size sunuluyor.


The Knight Witch indir - (Direkt indir)

5.473
OYUN BİLGİLERİ 30 Kasım 2022 14:28
The Knight Witch

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.79 GB

Crack: GOG

Tarih: 29 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?