The King’s Dilemma Chronicles

0Ankist Krallığı’na hoş geldiniz: Cesur keşif gezilerinin, korkunç savaşların ve gizli gizemlerin yeri.

Kralın yakın çevresinin lideri olan Konsey Başkanı olarak oynuyorsunuz. Meclisler Konseyinizin tavsiyelerini dinleyin veya kararlarını geçersiz kılın.

Yaptığınız her seçimin diğer Evler ile olan ilişkinizi etkileyebileceği, krallığın refahını ve kaynaklarını etkileyebileceği ve tarihin akışını değiştirebileceği yüzlerce ikilemle yüzleşin.

Onlarca nesle yayılan bir hikayede Ankist topraklarını keşfedin. İttifaklar kurun, ihanetlerden sağ kurtulun ve kadim bir kehanetin önceden haber verdiği son ayaklanmaya hazırlanın.

Daha büyük iyilik için mi hareket edeceksiniz yoksa sadece kendinizi mi düşüneceksiniz?

Ankist haritasını keşfedin ve Kindom’un şu anda mevcut sorunlarını görün. Birini seçin ve Konsey bir karar vermesi için çağrılacak: Kıtlıktan etkilenen insanlara yardım gönderiyor muyuz?

Sınırımızın ötesindeki köyleri yağmalayan o kuzeyli kabileye savaş açmalı mıyız? Meclisler, kişisel çıkarlarına ve siyasi duruşlarına göre “Evet” veya “Hayır” oyu verecek.

Bu noktada, Hanedanınızın mali durumunu konsey üyelerini yozlaştırmak için harcayarak veya her Kralın yönetimi için size verilen sınırlı “güç” puanlarının bir kısmını tüketerek oylamayı etkilemeye karar verebilirsiniz.

Verdiğiniz her kararın hem diğer Evler ile olan ilişkileriniz hem de Krallığın kaynakları üzerinde sonuçları vardır ve bu da Kral’ın tahttan çekilmesi veya devrilmesi ile sonuçlanabilir.

Ama aynı zamanda haritada daha fazla ikilem olmasını sağlayacaklar.

Mevcut Kral yönetiminin sonunda duran kaynaklara ve ahlaki uyumunuza bağlı olarak, teknoloji araştırmak, seferler başlatmak veya yapılar inşa etmek için harcayabileceğiniz “açgözlülük” ve “etki” puanları alacaksınız.

Bunlardan hangisinin kullanılabilir hale geleceği, yaptığınız seçimlere bağlıdır.


12.371
OYUN BİLGİLERİ 31 Ocak 2023 13:55
The King’s Dilemma Chronicles

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.34 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 30 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?