The Kingdom of God

0The Kingdom of God indir - (Direkt indir)

Gezici bir krallık
The Kingdom Of God: Creation Bölge yönetimi, kaynak yönetimi, stratejik satranç, silah araştırma ve keşfini birleştiren bağımsız bir oyundur.
Özel bir yeni Tanrı olarak, oyuncu kendi ülkesine sahip olacak, ilerleyecek ve tehlikeli boşluk evreninde gelişecek. Kendi ilahi arazinizi, binaların yerleşimini ve arazi tahsisini yönetmeniz gerekiyor.

Boşluk evrenindeki çeşitli kaynak bloklarını ilhak ederek İlahi bölgenizi genişletin. İş ve savaşta daha büyük avantajlar elde etmenizi sağlayacak olan sihir becerilerinizi iyi kullanmayı öğrenin.
Son olarak, lütfen krallığınızı evrendeki en güçlü krallık haline getirin ve Krallığa terfi edip yeni nesil tanrıların kralı olacaksınız.

Parsel kaynakları:
Arazi kaynaklarının elde edilmesi ve bölgenin genişletilmesi, boş evrendeki dağınık arazinin ilhak edilmesiyle başarılmalıdır; Farklı arazilerin ve yüzeyin işlevleri farklıdır. Düzen için sihir kullanmak, çıktıyı etkili bir şekilde iyileştirmenin yollarından biridir;

Rastgele olaylar:
Olaylar rastlantısallıkla doludur ve her olay bir sonraki olayın tetikleyicisi olabilir; Yüce bir Tanrı olarak, bu olaylar için istediğiniz seçimi yapamazsınız, ancak farklı büyü sanatları aracılığıyla bu olayların sonuçlarını dolaylı olarak etkileyebilirsiniz. Sihir sanatları ne kadar güçlüyse, olaylar olumlu tarafa o kadar yakındır.

Araştırma kolları:
Silahların çalışması ve kilidini açması gerekir; Her kolun bir veya daha fazla gelişmiş rotası vardır. Elbette, farklı gelişmiş rotaların farklı üst sınırları vardır; Araştırmaya ek olarak, kilidi açmanın çeşitli yolları var ve keşfetmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Güçlendirme büyüsü:
Tanrı yücedir ve birçok farklı etkiye ve işleve sahiptir; İnançları toplayarak kutsallığın kilidini açabilir veya onu güçlendirebilirsiniz; Büyünün akılcı kullanımı sizi iş ve savaşta daha rahat hale getirebilir.


The Kingdom of God indir - (Direkt indir)

4.515
OYUN BİLGİLERİ 18 Ocak 2023 15:24
The Kingdom of God

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 123.63 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 16 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?