THE KING OF FIGHTERS XV

6THE KING OF FIGHTERS XV indir - (Direkt indir)

İlk yayınlandığı 1994 yılından bu yana KOF dövüş oyunları serisi, çekici karakterleri ve benzersiz oyun sistemi ile tüm dünyayı heyecanlandırmaya devam ediyor. Serinin son oyunundan bu yana altı yıl geçti ve şimdi KOF XV gerek grafikleri, gerek sistemleri, gerekse çevrimiçi deneyimiyle kendinden önceki tüm oyunları gölgede bırakıyor!

– Toplam 39 karakter!
Klasik, popüler karakterler, yeniden canlandırılan karakterler, yeni karakterler ve daha fazlası! KOF tarihindeki en destansı rüya maçı başlamak üzere!

– KOF’ın hikâyesi de zirveye çıkıyor!
En son KOF Efsanesi, Hikâye Modu’nda önceki oyunun kaldığı yerden devam ediyor ve bu kez muhteşem bir patlama noktasına ulaşıyor!

– Serinin dövüş sisteminin doruk noktası
Serinin geleneksel 3’e 3 takım dövüşünden ilham alan KOF XV ayrıca yeni bir sistem getiriyor. Daha önce görülmemiş hız ve yenilik hissini yaşayacağın bu sistemin keyfini çıkar!

– Kolay ve çok yönlü çevrimiçi oyun
Çevrimiçi maçlarda gecikmeyi azaltmak için geri çağırma ağ kodu kullanıldı. Ayrıca nasıl oynamak istediğini seçmeni sağlayan çeşitli dövüş seçenekleri eklendi!

– KOF, tadını çıkaracağın tonla içerik ile birlikte geliyor
Film ve sesleri içeren bir Galerinin yanı sıra KOF serisinden 300 popüler şarkıyı içeren yeni DJ İSTASYONU ve daha fazlası seni bekliyor.


THE KING OF FIGHTERS XV indir - (Direkt indir)

19.440
OYUN BİLGİLERİ 17 Şubat 2022 12:13
THE KING OF FIGHTERS XV

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun

Platform: PC

Boyut: 29.7 GB

Crack: FLT

Tarih: 17 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?