The Isle Tide Hotel

2Isle Tide Otel’deki son gecelerinden önce ilgisiz bir baba, genç kızını eklektik bir tarikattan kurtarmak zorundadır. Oyuncuların Eleanor Malone’u kurtarmak için gelişen garip olayları araştırdığı bu interaktif canlı çekim gizem oyununda her karar hikâyeyi etkiliyor.

Her üç yılda bir üç gece boyunca kişisel travmalarını saklayan birbirinden farklı karakterler, onları birbirine bağlayan tek şeyi bulmak için bir araya geliyor.

Hayatın anlamını bulmak için yaptıkları arayış. Ancak bu gece, bu gizemli grup kendi kurallarını çiğneyip çiğnemeyeceklerine ve genç bir kızı, kızın kurban edilmesinin amaçlarına ulaşmalarını sağlayacağını söyleyen gizemli liderleri Dr. Aniston’a teslim edip etmeyeceklerine karar vermek zorunda.

Otele nasıl sızacaksın? Tarikata girebilmek için onları ikna edebilecek misin? Gizli bilgileri, yan görevleri ve bunların özel sonlarını keşfedecek misin yoksa acımasız anlatı bulmacalarından birinde başarısız mı olacaksın? Hiç tanışmadığın kızını kurtarmaya çalışırken yaptığın her seçimle dallanıp budaklanan bir hikâyeyi keşfet.

Ana Özellikler
• Yaptığın seçimlere yanıt veren canlı çekim oyunu 14 farklı neticeyle sonuçlanan 7 ana son

• Özel sonlara sahip yan görevler Gerçek zamanlı kişilik ve tarikat ilişkisi izleyicisi

• Oyun içi bölüm atlama menüsü. Tabii önce bunu kazanman gerekiyor


26.886
OYUN BİLGİLERİ 12 Eylül 2023 21:33
The Isle Tide Hotel

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 13.48 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 12 Eylül 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?