The Invisible Hand

1The Invisible Hand indir - (Direkt indir)

HİÇBİR ŞEY BAŞARI GİBİ BAŞARISIZ OLMAZ.
Bir tüccar olarak, Miller Aile Ofisindeki birinin sizi kişisel mali danışmanı olarak tutmaya karar verdiği FERIOS için yeterince servet biriktirdiniz. Sefil bir şekilde başarısız mı olacaksınız, yoksa o kadar başarılı olacaksınız ki, ailenin daha güçlü ve gölgeli üyeleri onun yerine sizi altın kazları yapacak mı?

Sonsuz Mod oyuncusu olarak seçenekleriniz ölçülemez. Rakamları daha da büyük sayılara izin vermek için bizi oyuna yama yapmaya zorlayacak kadar büyük yapmak için gerekenlere sahip misiniz? Anlamsız bir soyutlama uğruna gelecek projelerimizi erteleyip hayatımızı mahvedebilir misiniz? Anlaşılmaz bir amaç için ‘sonsuz’ kelimesinin zımni garantisini test edebilir misiniz? Seçim senin.

Borsacının birinci şahıs dünyasına hoş geldiniz. Muhtemelen bu işi altı yaşından beri istiyordun, değil mi? Pek çok insan var… bu yüzden bunun için savaşmanız ve iş için en iyi köpek olduğunuzu kanıtlamanız gerekecek!

Unutmayın: Önemli olan tek şey kârdır, kazanırsanız kurallar geçerli değildir ve kritik ve önemli çalışmanın talihsiz ama kaçınılmaz yan ürünleri olan acı, kayıp ve yoksulluktan yalnızca kaybedenler suçluluk duyar.


The Invisible Hand indir - (Direkt indir)

24.729
OYUN BİLGİLERİ 27 Ocak 2022 20:44
The Invisible Hand

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.4 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 7 Mayıs 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?