The Invincible

4Son derece nitelikli ve zeki bir astrobiyolog Yasna olarak uzay yarışına karışmış bir şekilde ekibinle kendini keşfedilmemiş bir gezegen olan Regis III’te buluyorsun. Bu bilimsel yolculuk, hızla kayıp ekip üyelerini arama harekâtına dönüşüyor. İzi takip et ama verdiğin her kararın seni tehlikeye daha da yaklaştırabileceğinin bilincinde ol.

Esrarengiz arazilerde geçen engin, felsefi bir macerada akıllara durgunluk veren bilimsel fenomeni ortaya çıkar. Kayıp kalıntıları keşfet ve Astropilot’unla konuşarak sesinin zor zamanlarda sana yardım etmesine izin ver.

İnsanlığın önündeki en büyük tehdidi öngöremezdin. Bu, seni insanlığın hırslarını ve önyargılarını etraflıca düşünmeye zorlayacak. Hadi, kararlarını ver ve gizemi takip et… ama sakın evrimin vahşi basitliğini ve dehasını hafife alma.

Robotlar, insanlar… Regis III’teki varlıklarla etkileşime girip girmeme veya bunu nasıl yapacağın konusunda seçimler yap. Yoldaş mı, arkadaş mı? Yoksa düşman mı? Buraya gelmeden önce bu kelimelerin gerçekte ne anlama gelebileceğini hiç düşünmedin.

Takip cihazı ya da mesafe ölçer gibi çeşitli cihazlar kullanarak ve baş döndürücü manzaraya karşı araç sürerek atompunk atmosferinin içine çekil. Retrofütüristik bir zaman çizelgesinde, analog teknolojilerle gerçekçi etkileşimler deneyimle.

The Invincible dünyaca ünlü, gerçekçi bilimkurgu yazarı ve fütürolog Stanisław Lem’in ikonik romanı The Invincible’ın motiflerine dayanan bir birinci şahıs oyunu.

Regis III gibi hazır olmadığımız ve bize hazır olmayan yerler var. Yine de uzay aracımız, hikâyelerimiz ve kaderlerimiz kör bir noktada kesişirken kaçınılmaz surette istikametine yaklaşıyor.


34.473
OYUN BİLGİLERİ 6 Kasım 2023 18:29
The Invincible

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 19.10 GB

Crack: RUNE

Tarih: 6 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?