The Inheritance of Crimson Manor

0Gizemi Çöz
On yıldan fazla bir süre esrarengiz demiryolu patronu Hadley Strange’in özel asistanı olarak çalıştıktan sonra, tüm ailesiyle birlikte ani ve beklenmedik ölümünün haberi sizi şaşırtıyor. Şimdi, onun son vasiyetini yerine getirmekten ve Londra’nın eteklerinde bulunan lüks bir mülk olan görkemli malikanesine bakmaktan sorumlu vasiyet olarak atandınız. Konağa vardığınızda, eski işvereninizin gerçekte kim olduğu konusunda fikrinizi değiştirebilecek şifreli talimatlar içeren bir mektup içeren, adınızın yazılı olduğu bir zarf buluyorsunuz.

Malikanenin İçine Dalın
Eski sakinlerinin yaşamının, geçmişinin ve mirasının en mahrem yönlerini bile size gösterecek güzel sanatlar, gizli geçitler ve gizemli mekanik mekanizmalarla dolu güzel bir Viktorya Konağı’nı keşfedin. Meraklı kilitleri deşifre edin ve 24 malikane odasında doğrusal olmayan bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak anahtar öğeleri ve nesneleri bulun, her oda benzersiz bir güzelliğe ve konutun sakladığı karanlık sırrı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak yeni parçalara sahiptir.

Bulmacaları Çöz
Sadece doğru kişinin malikanenin sırrını açığa çıkarmasını sağlamak için hazırlanmış zekice bilmeceleri ve büyüleyici mekanik bulmacaları çözün. Köşk ve gizemli sakinleri hakkındaki şok edici gerçeği keşfetmek için ipuçlarını arayın ve çevrenize daha yakından bakın. Konağın farklı pasajlarında ilerlemek için eşyaları bulun ve envanterinizi yönetin, birçok ayrıntılı eşyayı inceleyin ve tüm odaların kilidini açmak için bunları nasıl kullanacağınızı keşfedin ve malikanenin şaşırtıcı sırrını çözmek için tüm parçaları elde edin.


8.600
OYUN BİLGİLERİ 7 Mayıs 2022 01:15
The Inheritance of Crimson Manor

Tür: Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: CHRONOS

Tarih: 5 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?