The Imperial Gatekeeper

1Ulusal bir kahraman olmasa da, ordudaki herkes, son birleşme savaşında size “Thill the Spearman” lakabını kazandıran başarıları ve başarıları biliyor.

Önünüzde göz kamaştırıcı bir askeri kariyeriniz olduğunu düşündünüz, ancak bunun yerine, anlayamadığınız nedenlerle yeni oluşturulan Trafik Güvenliği Bürosuna transfer oldunuz.

Şefi Olivia Riedell, dünyanın değişmek üzere olduğu ve ülkenizin artık askere ihtiyacı olmayacağı konusunda ısrar ediyor.

Bunun yerine, kılıç ve tüfek yerine kalem kullanan çalışkan erkek ve kadınları kucaklayacağına inanıyor. Görev duygun seni kabul etmeye zorluyor ama yakında bunun hayal ettiğin kadar rahat bir iş olmadığını öğreneceksin…

Takım lideri olarak, kontrol noktasından geçmek isteyen adayları sorgulamak ve evraklarının düzgün olduğundan emin olmak göreviniz var.

Tarihleri ​​karşılaştırın, önünüzdeki kişiye karşı fotoğrafları ve açıklamaları kontrol edin ve sahte belgeleri belirleyin.

Yine de bir günde çok fazla zaman var ve maaşınız performansınıza bağlı. Hatalardan kaçınırken çizgiyi hızlı bir şekilde hareket ettirdiğinizden emin olun!

Hikaye boyunca ilerleyin ve diğer bölgelerdeki kontrol noktalarına transfer olmak için görevlerinizi iyi yapın, her biri kimin ve hangi koşullar altında girmesine izin verileceğini belirleyen kendi gelişen kurallarına sahip.

Görevlerinizi yerine getirme yeteneğinizi değiştiren veya geliştiren çeşitli değerli eşyalar elde etmek için maaşınızı kazanın ve gezgin tüccarın mallarına göz atın.

Gizli silahları anında tespit eden bir metal dedektörüne ne dersiniz? Başvuranların bu kadar çabuk strese girmesini önleyen sakinleştirici bir parfüme ne dersiniz? Bu ve daha pek çok öğe, oyun ilerledikçe açılacak!


9.406
OYUN BİLGİLERİ 8 Eylül 2022 13:04
The Imperial Gatekeeper

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 136.23 MB

Crack: GOG

Tarih: 3 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?