The House of Da Vinci 3

1The House of Da Vinci üçlemesinin büyük finali yaklaşıyor! Muhteşem bulmacalar, sürükleyici bir hikaye ve önceki oyunlarımızda herkesin sevdiği aynı (hatta daha iyisi) yüksek kalite.
HİKAYE
Vakit sonunda geldi: Son bir defa Giacomo olun ve hem sanatın hem de bilimin üstadı Leonardo Da Vinci’nin dostu ve çırağı olararak onun yanında olun.

Mekanik mucizeleri keşfedin, gizli mesajları bulun ve Rönesans’ın etkileyici dünyasında kaybolun!

İtalya’nın en nüfuzlu insanlarının da dahil olduğu komploları çözerken sadece mekanda değil, zamanda da yolculuk edin. Hem eski hem de yeni dost ve düşmanlarla karşılaşın. Bütün tarihin gidişatını değiştirecek olayların merkezinde olun!

Keskin ve berrak bir zeka ile, başarılı olacaksın.
ANA ÖZELLİKLER
YENİ MACERA, YENİ BULMACALAR
Yeni bulmacaların keyfini çıkartırken gizlenmiş objeleri bulun ve mekanizmalarını neyin çalıştırdığını çözün.

GEÇMİŞ SİZE YARDIMCI OLSUN
Gizemli Oculus Perpetua’yı kullanarak geçmişi değiştirin ve geçmişte yaptığınız değişikliklerin etrafınızdaki nesneleri değiştirerek başka türlü çözülemeyecek bulmacaları çözmesine olanak sağlayın.

YENİ VE İYİLEŞTİRİLMİŞ ETKİLEŞİM
Özenle ve el işi ile hazırlanmış muhteşem çevre ile etkileşime geçmenin yeni yollarını bulun. Giacomo’nun her hareketini daha önce hiç olmadığı kadar kolayca kontrol edin.

FARKLI MEKANLAR
İtalya dahil birçok nefes kesici mekanı keşfedin. Oralarda hem ipuçlarını arayın hem de zamanda ve mekanda yolculuk yapın.

MUHTEŞEM SON
Tamamı seslendirilmiş tarihi kişileri dinleyin, muazzam ara sahneleri izleyin ve Giacomo’nun hikayesinin nasıl son bulduğunu öğrenin!


15.103
OYUN BİLGİLERİ 26 Aralık 2022 19:06
The House of Da Vinci 3

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.17 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 23 Aralık 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?