The Forgotten City

2The Forgotten City indir - (Direkt indir)

Eleştirmenlerce beğenilerek ulusal Writers’ Guild ödülünü kazanan ve 3 milyondan fazla indirilen modun yeniden tasarımı olan The Forgotten City, keşfetmeye ve tahmin yürütmeye dayalı bir gizem ve macera oyunu.

Çatışma da bir seçenek ama şiddet bir yere kadar işini görür. Bu destansı gizemi çözmek istiyorsan birbirinden renkli karakterlerden oluşan iç içe geçmiş bir topluluğu sorgulamalı, zaman döngüsünden akıllıca faydalanmalı ve zorlayıcı ahlaki seçimler yapmalısın. Burada vereceğin kararlar çok önemli. Şehrin kaderi senin ellerinde.

Tarihi açıdan otantik bir sanat anlayışı, mimarisi, kostümleri ve gelenekleriyle açık bir dünyada antik bir Roma şehrini keşfet
Birden fazla sonu olan sürükleyici ve dallanıp budaklanan bir gizemi araştır
Özenle detaylandırılmış, son derece etkileşimli karakterlerin hayatlarının bir parçası ol
Ölüm kalım meselesine dönüşen ahlaki ikilemlerle yüzleş
Karakterinin cinsiyetini, soyunu ve geçmişini seç ve istediğin kişi olarak oyna
Sorunları akıl, cazibe, rüşvet, gözdağı, şiddet yoluyla ya da zaman döngüsünden akıllıca faydalanarak çöz

Modu beğenmiş miydin?
Modu beğendiysen bu oyuna bayılacaksın. Modun en iyi taraflarını aldık, senaryoyu baştan yazdık ve 80.000 kelimeyi aşan orijinal metni iki kat uzattık. Ayrıca oyuna heyecan verici birçok beklenmedik gelişme, son ve sürpriz ekledik. Yepyeni bir şehrin sokaklarında dolaş. Yeniden tasarlanan karakterleri tanı. Yeni oynanış mekanikleriyle yeni bulmacaları çöz, yepyeni orkestral müziklerin ve profesyonel seslendirmelerin tadını çıkar. Tekrar tekrar oynayıp keyfini çıkarmanız için başından beri sunmak istediğimiz hikâye buydu.


The Forgotten City indir - (Direkt indir)

19.967
OYUN BİLGİLERİ 6 Mart 2022 19:10
The Forgotten City

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 14.0 GB

Crack: GOG

Tarih: 28 Temmuz 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?