The Forest Quartet

0The Forest Quartet indir - (Direkt indir)

The Forest Quartet unutulmaya yüz tutmuş bir assolistin hikâyesini konu alan 3B bir bulmaca oyunudur.

Assolistin ruhuyla oyna ve grubun diğer üyelerine özel 3 Bölümü tamamlayarak veda konserini ver. Duygularıyla yüzleş, bulmacaları çöz ve ruhlarını kemiren yozlaşma ile savaş.

Kirk’ün bir zamanlar ilham aldığı yemyeşil ve canlı doğa tuhaf bir gücün etkisi altında. Mantarlar üreyerek yavaş yavaş tüm güzelliği çürütüyorlar. Ormanı iyileştirmek için sesinin gücünü kullan.

Orman sonsuz karanlığa gömülmüş durumda. Yer altından gün yüzüne çıkan yaratıklar JB’nin evinin etrafını sardı. JB’nin müzik tutkusunu yeniden şenlendirecek ışığı keşfet.

Patlayan volkandan fışkıran lavlar yakındaki ormanda yangınlara ve yıkıma sebep oluyor. Yerin derinliklerindeki su sistemini yeniden kurarak kayıp boruları bağla ve volkanik patlamayı durdur.

Nesnelerle etkileşime girmek için şarkı söyle, parmaklarınla ışık yak. Uç, süzül ve grup üyelerinin ruh hâlini anlayabilmek için kelebeğe dönüş.

Mekânlar ve nesneler de oyun müziklerine ayrı bir katman olarak eşlik etmekte. Yanan ormanların çıtırtısı, derin mağaralarda esen soğuk rüzgârın sesi…

Kalp kırıklıkları ve kaybı tecrübe et. Yas tutmaktan kurtularak grubun müzik tutkusunu yeniden alevlendir.

Yazılı betimlemeler ve yönergeler yok. Seyahatlerinde ilerledikçe güç kazan.


The Forest Quartet indir - (Direkt indir)

11.929
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2022 12:34
The Forest Quartet

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 781.7 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Aralık 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?