The First Odyssey

0Distopik bir gelecekte, mega şirketler dünyadaki tüm medyaya ve eğlenceye hükmediyor. Sadist ve acımasız oyunların hikayeleri internette popüler hale geldi, içlerinde insanlar savaşmaya ve çılgın zorluklardan kurtulmaya başladı, bu oyunlar “Odysseys” olarak tanındı. Sorumlu birinin olduğuna dair hiçbir kanıt bulunamadı… Şimdiye kadar.

endini bir Odyssey’nin ortasında sıkışmış bulan, oraya nasıl geldiğini hatırlamaya çalışan, tüm bu vahşetlerden sorumlu olan ve hayatta kalan bir adam olan Carmac ol.

First Odyssey, zengin anlatı ve korku içeren birinci şahıs hayatta kalma korku deneyimidir. Bu Odyssey’e katılmaya hazır mısınız?

Yoğun ve ürkütücü bir oynanışa sahip, tarih açısından zengin kısa bir deneyime atılın.

Hiçbir şey olması gerektiği gibi gitmedi… Bu klasik hayatta kalma korku deneyiminde hayatta kalmak için saklanın, savaşın, öğeleri arayın, bulmacaları çözün ve hazırlanın. Tüm gerçeği keşfetmek ve hayatınla kaçmak için bir Odyssey’nin dehşetiyle yüzleş… Yapabilirsen.

Gerçekçi AAA grafikler, zengin ve sürükleyici bir anlatı, heyecan verici ortamlar ve akıcı oyun içi dövüş özellikleri.

Klasik Hayatta Kalma Korku deneyimi. Kaçın, savaşın, öğeleri keşfedin, bulmacaları çözün, öğeler satın alın veya mevcut öğelerinizi yükseltin.

Gerçekçi AAA Kalite Grafikler.

Çeşitli arka plan öğeleriyle zengin ve sürükleyici bir hikaye.

Oyunun savaşıyla birlikte akmak için yapılan sürükleyici oyun.

Sadist oyunlar için oluşturulmuş bir kurulum boyunca sürükleyici bilim kurgu ortamlarını keşfedin. Bir Odyssey’nin sırlarını keşfetmek ve hayatta kalmak için bu meydan okumada Carmac ve yapay zeka Minerva’ya katılın.

Klasik hayatta kalma korku oyunlarını, yoğun kovalamacaları, derin hikaye anlatımını ve güzel bilim kurgu grafiklerini seviyorsanız The First Odyssey sizi bekliyor olacak!


7.859
OYUN BİLGİLERİ 15 Haziran 2022 11:11
The First Odyssey

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.45 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 15 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?