The Fairway Club

0The Fairway Club indir - (Direkt indir)

Sopalarınızı alın ve hemen The Fairway Club’a gidin! Her türden golfçüye rahatlatıcı bir golf deneyimi sunuyoruz.

Dünyanın her yerindeki sabah, akşam veya gece kurslarımızdan birine katılın! Gözlerden uzak ve sessiz bir golf turu için teknenizle Orman Adaları’na gidebilir ya da gözlerinizin görebildiği kadar doğayla çevrili oynamak için neden Western Peaks’teki dağlara seyahat etmiyorsunuz? Senin fincan çayın değil mi?

Devasa çiçek açmış söğüt ağaçlarının oyun boyunca sizi rahatlattığı Blossom Meadow’un pembe tarlalarına ne dersiniz?

Kursları keşfedin ve kendi hızınızda oynayın! Her oyuncuya etrafta dolaşabilecekleri son teknoloji ürünü arabaları sunuyoruz, ya da bu sizin ‘tişört’ fincanınız değilse, o zaman bunun yerine etrafta dolaşabilirsiniz.

Kurslara sınırsız erişimin yanı sıra, para kazanabileceğiniz ve oyuncunuzun seviyesini yükseltebileceğiniz, kurslarımızda düzenlenen düzenli bir golf yarışması olan TFC turnuvasına da erişim sunuyoruz! Yeni sponsorlu ekipmanınızla hayran kazanabilir ve oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz!

Bundan önce biraz pratik yapmak ister misin? En iyi fairway kulübü üyesinin kim olduğunu görmek için küresel lider tabloları ve düzenli yarışmalar içeren son teknoloji sürüş sahamızı deneyin! Zamanlı modumuz aracılığıyla puan toplayın ve ödüller kazanın (ya da sadece arkadaşlarınızı yenin!).

Bu size göre değilse, dinlenebileceğiniz, sopalarınızı tanıyabileceğiniz ve istediğiniz kadar uzun süre hedeflere ulaşabileceğiniz sonsuz moda ne dersiniz?


The Fairway Club indir - (Direkt indir)

7.306
OYUN BİLGİLERİ 3 Ocak 2024 14:19
The Fairway Club

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Spor

Platform: PC

Boyut: 538.48 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 1 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?