The Expanse A Telltale Series

1The Expanse A Telltale Series indir - (Direkt indir)

Telltale’ın en yeni macera oyunu The Expanse: A Telltale Series ile The Expanse evrenini daha önce hiç görülmemiş bir şekilde keşfet.

Camina Drummer rolünü yeniden canlandıran Cara Gee’yı takip et ve Artemis gemisinde Kuşak’ın haritalandırılmamış ve tehlikeli köşelerini keşfet. Yerçekimsiz ortamdan parçalanmış gemileri yağmalamaktan isyanda hayatta kalmaya ve korkusuz korsanlarla çatışmaya kadar, bu en yeni Telltale macerasında zor kararlar verecek ve Camina Drummer’ın hikâyesine şahit olacaksın.

EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİR TELLTALE HİKÂYESİ
Kuşak’ın dış bölgelerinde büyük bir vurgun arayan bir yağma gemisi olan Artemis’te, İkinci Kaptan rütbeli Camina Drummer’ın hikâyesine tanık ol. Gergin ilişkiler ve güçlü karakterlerle dolu bir mürettebatı bir arada tutmalı ve herkesin kaderini belirleyecek zorlu kararlar almalısın.

YERÇEKİMSİZ ORTAMDA KUŞAK’I KEŞFET
Gemi enkazlarını didik didik ara, manyetik çizmeni kullanarak duvar ve tavanlarda yürü ve yerçekimsiz ortam iticileriyle uzay boşluğunda süzül. Bugüne kadarki en büyük ve en sürükleyici keşif unsurlarına sahip Telltale oyununda bir yandan gemi bölümleri arasında gezinip yeni alanlar açarken, diğer yandan etraftaki eşyalarla etkileşime gir ve ekip üyeleriyle sohbet et.

ZOR SEÇİMLER, ACI SONUÇLAR
Uzayın acımasız sertliği, yozlaşmış bir güneş sisteminin politikaları, ekip üyeleri arasındaki anlaşmazlıklar ve Drummer’ın değer verdiği insanlara ve korumaya yemin ettiği Kuşak’a karşı kendi çelişkili sorumluluklarıyla mücadele et. Doğru ya da yanlış yol yok. Sadece seçimlerin ve onların ortaya çıkardığı sonuçlar var.


The Expanse A Telltale Series indir - (Direkt indir)

20.904
OYUN BİLGİLERİ 27 Temmuz 2023 20:29
The Expanse A Telltale Series

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.63 GB

Crack: Episode 1,2

Tarih: 27 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?