The Dragoness Command of the Flame

0Dragoness, HOMM benzeri keşif, şehir kurma ve sıra tabanlı stratejik savaşı roguelite bir yapıyla bir araya getirir. Savaşın harap ettiği bir dünyayı keşfederken savaşlarını, gideceğin yolları ve becerilerini seç. Canavar ordunu toplayıp yönet, kaynak topla ve şehrini genişlet.

Keşfet, fethet, galip gel.
Roguelite bir yapı ile HOMM’den ilham alan bir macera. Savaş hâlindeki ejderha gruplarının harap ettiği bir toprak olan Drairthir Yarımadası’nda destansı bir maceraya atılırken dünyayı fethedip barış getirmek için Ejderha tarafından görevlendirilen bir Komutan rolünü üstleniyorsun.

Kendini yıkık başkent Níwenborh’da buluyorsun bir zamanlar muhteşem olan bu şehri yeniden inşa etmek sana düşüyor. Yalnızca kuvvetli bir canavar ordusunu görevlendirerek ve kaynaklarını yöneterek seni bekleyen tehlikelere hazırlanabilirsin; burada yalnızca keskin stratejik düşünce ve taktiksel becerilerin galip gelmeni sağlar.

Savaşma sırası sende.
Klasik bir savaş sisteminde sağlam taktikler olmadan büyük kuvvetin hiçbir önemi yoktur. Zorlu, sıra tabanlı, HOMM’den ilham alan savaşlara gir.

Müttefik yaratıklarını zafere götürürken kayıplarını en aza indirmek için elinden gelenin en iyisini yapmak üzere düşman saldırıları hakkında öğrendiklerini kullan. Canavar ordun sayıca büyüdükçe stratejik akıl yürütmene uygun bir oyun tarzı bulmak üzere birim türleri ve beceri sinerjileri ile denemeler yaparak başarıya giden en iyi yolu şekillendir.

Muharebeyi kaybet, savaşı kazan.
Yenilgilerin, yalnızca kararlılığını artırmaya hizmet eder. Hayati kaynakları, orduna ekleyeceğin güçlü yaratıkları, seni kuvvetlendirecek antik eserleri ve ezip geçmen gereken düşmanları bulmak için sürekli değişen Drairthir Yarımadası’nı keşfedeceğin roguelite maceralara atıl.

Her yolculuk; yeni canavarların, becerilerin ve üs yükseltmelerinin kilidini açar. Yenilgilerde umutsuzluğa kapılma çünkü her seferinde daha güçlü kalkarsın ve kahraman ilerleme sisteminde kendi yolunu açarsın.

Karanlığa hükmet, aleve buyruk ver.
Savaştaki kahramanlığın, dünyayı karanlığa yenik düşmekten kurtarmak için yeterli olmayabilir.

Níwenborh’u eski hâline getirerek ve ordusunu güçlendirerek Ejderha’nın Komutanı olarak değerini kanıtla. Kaynak toplayın, canavarlarınla ilgilen, başkentin gelişimini yönet ve hangi yönde ilerleyeceğine karar ver. Yaptığın seçimler bu dünyada her şeyi belirler: Keşfedeceğin yolları ve toplayacağın canavarları seç; uğraşmaya değer savaşlara ve şimdilik kaçınılması gereken savaşlara karar ver.


9.073
OYUN BİLGİLERİ 1 Eylül 2022 14:25
The Dragoness Command of the Flame

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.74 GB

Crack: FLT

Tarih: 1 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?