The Detroit After

0The Detroit After, aksiyona ve yüksek tempolu silahlı çatışmaya vurgu yapan şiddetli ve acımasız bir yukarıdan aşağıya nişancı oyunudur.

Görevlerinizi tamamlamak için ateş edin, kapıları kırın, düşmanları tekmeleyin, tüfeğinizin dipçiğiyle onları sersemletin.

Yeni ve güçlü bir yapay zeka ve olağanüstü bir güce sahip olarak, yolunuz üzerinde bulacağınız çeşitli silahları kullanarak güçlü bir rakip şirketin katillerini ortadan kaldırarak gölgelerde çalışacaksınız.

Bilgisayarlara giderek daha fazla bağımlı hale gelen bir dünyada, Hi-Tech şirketleri, her zamankinden daha fazla sayıda müşteriye ulaşmak için teknolojik yeniliklerle mücadele ediyor.

Büyümeye ve giderek daha agresif bir şekilde rekabet etmeye devam etmek için yeni pazarlara açılma ihtiyacı, bu şirketlerin bazılarını robotik ve yapay zekaya büyük yatırım yapmaya itiyor.

Bu inanılmaz teknolojik gelişmelerin sonuçlarını somutlaştıracaksınız. Çeşitli gizli görevleri yerine getirerek şirketin yükselişini “kolaylaştırmak” için kullanılacak bir robot.

Belli ki siz ölüm ve yıkım ekerken polis durmayacak ve durdurulmak istemiyorsanız kaldırmanız gereken başka bir engel olacak.

Sizi bekleyen testleri geçmek için çok fazla beceri ve konsantrasyon gerekecek. Düşmanlar büyük bir sayısal üstünlük içinde olacak ve savaş alanını dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz gerekecek.

Kötü bir yatırım olarak görülmek ve kendi yaratıcılarınız tarafından devre dışı bırakılmak istemiyorsanız, tüm saldırılara direnmek zorunda kalacaksınız.

Robotik alanında ileriye doğru atılmış büyük bir adımsınız. Çok ileride olabilir mi?

Sizi hedeflerine ulaşmak için inşa eden toplum ne kadar ileri gitmeye istekli? Bu büyük teknolojik gelişmeler sadece birkaç kişiye mi fayda sağlayacak?

Bu teknolojilerden elde edilen çok fazla güç olabilir mi? The Detroit After oynayarak öğrenin…


8.242
OYUN BİLGİLERİ 19 Aralık 2022 15:31
The Detroit After

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 626.89 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 16 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?