The Dark Tower

0Etrafta dolaşın, attığınız her adımda potansiyel olarak manzarayı değiştirin
Oyundaki sahne sabit değil, rastgele bir zindana girdikten sonra, oyuncu hareket ettikçe zindan tekrar değişiyor, gizli organlara dikkat edin!

Labirent keşfi
Ücretsiz Keşif programlı Kara Kule: Savaş arabanızı karanlık ve tehlikeli kulelerin arasından geçirin ama sakın kaybolmayın! Oh hayır, kaybolmuş olmalısın, karanlık kulede sonsuza kadar kapana kısılmış savaşçılar gibi

Zindan tarzı karşılaşmalar: Karanlık kulede her an gerçekleşebilecek beklenmedik olaylarla yüzleşin ve Binding of Isaac’e benzer kapalı çatışmaya girin

Bu, bir iblis kulesine giren ve bir kral tarafından iblis kralı yenmek ve prensesi kurtarmak için karanlık kulenin tepesine ulaşmaya çalışması emredilen bir savaşçının rolünü oynadığınız eski bir hikayedir, ancak bulacaksınız.

Bundan daha fazlası olduğunu; Oyunda oyuncular eşya toplayacak, gizemleri ortaya çıkaracak, canavarları yok edecek, sihirli kulede gömülü hazineleri kazacak ve öldürme ve keşfetme döngüsünde zamanın sonunda kapana kısılmış sürekli değişen karanlık kuleyi keşfedecekler.


1.883
OYUN BİLGİLERİ 11 Temmuz 2023 14:07
The Dark Tower

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.53 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?