The Dark Occult

3The Dark Occult indir - (Direkt indir)

The Dark Occult , oyuncuları sürekli bir endişe durumuna sokan psikolojik güdümlü bir korku oyunudur. Oyun, şeytani varlıklar ve okült ile güçlü bağları olan çürüyen bir malikanede gerçekleşir. Her an canınızı alacak grotesk yaratıklarla karşılaşacaksınız. Tek hedefiniz – hayatta kalmak.

Karanlıkta Gizli, oyuncular, şeytani faaliyetlerle tüketilen, görünüşte terk edilmiş bir evi keşfederek oyuna girecekler. Oyuncular, sahibinin ölümünü çevreleyen olağandışı olayları araştırmak için Atkinson House’a gönderilir. Eve girdiklerinde, oyuncular ayrılamayacaklarını keşfederler ve onları ölümcül bir niyetle takip eden sürekli şeytani bir kadın tarafından musallat edilirler. Hayatta kalmak için şeytani eserler yok edilmelidir. Kadın her zaman gizlendiğinden, oyuncular her hareketin, bükülmenin ve dönüşün aşırı farkında olmalıdır. The Dark Occult , oyuncuları tamamen endişe, panik ve yara izi bırakan gerçek sonuçlarla dolu bir ortama sokar.

The Dark Occulther hareketinizi izleyen, saldırmaya hazır şeytani bir kadının yer aldığı bir korku oyunudur! Kaçmak için eserleri yok edin, ancak arkanızı kollayın, çünkü kabus kurtuluşa yaklaştıkça daha umutsuz hale gelir.

Hazırlanın Ana düşman, belirli bir yere veya zamanlamaya bağlı olmayan, sürekli bir yaklaşan tehlike hissi bırakan şeytani bir kadın… ve herhangi bir anda koltuğunuzdan atlama fırsatı!


The Dark Occult indir - (Direkt indir)

12.693
OYUN BİLGİLERİ 17 Nisan 2022 17:50
The Dark Occult

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.69 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 25 Eylül 2018

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?