The Cursed Crusade

5The Cursed Crusade indir - (Direkt indir)

Eski Dünya karşısında, iki maceracı -ikisi de tecrübeli savaşçılar- henüz başlamış olan 4. Haçlı Seferinin kargaşasıyla tutuşan bir Batı Avrupa’da macera peşinde koşacaklar. Kutsal bir Tapınakçı olan Denz ve huysuz bir paralı asker olan Esteban farklı geçmişlere sahip olabilirler, fakat ortak bir sebepleri var: yeni bir Haçlı Seferinin tehlikesinin ve umutsuzluğunun ortasında, ölümsüz ruhlarını ele geçirecek korkunç bir lanetten kurtulmak.

ANA ÖZELLİKLER

  • Eski Dünya Yanıyor – Orta Çağ Avrupası’nın büyük şehirlerine ateş, ölüm ve yıkım getirecek 5 bölüm ve 30’dan fazla görevden oluşan, intikam amaçlı çekişmeli bir maceraya atılın.
  • Lanetlenmiş Bir Tapınakçı – İnsanlığınız karşılığında gücünüzü ve saklı şeyleri bulma yeteneğinizi arttırarak etrafınızdaki dünyayı alevli bir Cehennem’e dönüştürün.
  • Demir Kardeşliği – İkili maceranın heyecanına katılmak için hırsız Esteban’ı kontrol edecek bir arkadaşınızla bölünmüş ekranda ya da internet üzerinden oynayın.
  • Yoğun ve duygusal bir 3. şahıs deneyimi – 90 kombo, düzinelerce silah ve zaman tabanlı bir karşılık sistemi olan, kavraması kolay fakat derin bir yaratılışa sahip bir silah tabanlı motor.

The Cursed Crusade indir - (Direkt indir)

35.888
OYUN BİLGİLERİ 20 Mayıs 2016 16:44
The Cursed Crusade

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.27 GB

Crack: RELOADED

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?