The Cub

0The Cub indir - (Direkt indir)

90’ların klasik SEGA oyunlarından ilham alan zorlu platform parkuru – The Jungle Book, Aladdin, The Lion King – yenilikçi dokunuşlar ve fikirlerle. İnsanlığın kalıntıları arasında platform parkuru. Evrimleşmiş vahşi yaşamı ve tehlikeli melez bitkileri listeleyin. Beklenmedik çözümlerle ekolojik bulmacaları çözün. Çarpık bir kıyamet safari avında sizi kovalayan kötü insanlardan bir adım önde olun.

Büyük ekolojik felaketin ardından aşırı zenginler Mars’a kaçtı ve geri kalanları yok olmaya terk etti. Ancak aralarında küçük bir çocuk, tehlikeli gezegenin kalıntılarına karşı bağışıklık geliştirdi. O zamandan bu yana birkaç on yıl geçti ve Mars’a kaçanlar Dünya’ya bir keşif gezisi gönderdi. Keşif ekibi, küçük bir insan çocuğu olan Köpek Yavrusunu görür ve hemen onu yakalamaya çalışır. Bu, çılgın kedi-fare kovalamacalarıyla insanlığın şehirlerinin yıkıntıları arasında kaçışın, keşfin ve keşfin başlangıcı olacak.

Büyük Ekolojik Felaket uygarlığın çoğunu yok ettikten ve harabelerimiz hızla gelişen Doğa Ana tarafından yavaş yavaş geri kazanıldıktan sonra insanlığın kalıntılarını keşfedin. İnsanlığın nasıl ve neden düştüğüne dair hikaye ve ipuçları dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda. Acımasız Brutalist gökdelenler ve terk edilmiş genetik laboratuvarları. Tükenmiş kimyasal madenler ve büyümüş savaş alanları. Her seviyenin kendi hikayesi vardır.


The Cub indir - (Direkt indir)

26.082
OYUN BİLGİLERİ 19 Ocak 2024 15:05
The Cub

Tür: Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 1.95 GB

Crack: RUNE

Tarih: 19 OcaK 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?