The Crown of Wu

0The Crown of Wu indir - (Direkt indir)

Bu bir 3D üçüncü şahıs macera-aksiyon, bulmaca ve platform oyunudur.

Maymun Kral Sun Wukong hakkında geleneksel bir Çin masalı olan Batıya Yolculuk’tan ilham alan yeni bir dünyayı keşfetmeye hazırlanın. Düşmanlara karşı tek başına savaşan ve düşman Zhu tarafından çalınan büyük Tacı geri almak için karmaşık engellerin üstesinden gelen Sun Wukong olarak geçmiş-gelecek fantezi dünyasını keşfedeceksiniz. Zhu savaşmayı ve seni öldürmeyi beklerken, Tacı geri alıp dünyanı yıkımdan kurtarabilecek misin?

Oyun Dünyası
Kendinizi hem eski hem de yeni olan harika bir ülkeye bırakın. Çin mitolojisinden ilham alan ve Sun’ın anti-kahramandan kahramana olan yolculuğunun yeni bir hikayesini anlatmak için yaratılan bu dünya, efsanenin gerçekle buluştuğu bir dünya.

Nitelikler ve Yetenekler
Hava, ateş, toprak ve yıldırımın güçlerinden yararlanın. Güçlerinizin her biri, çevreyle veya düşmanlarınıza karşı çalışmanız için size bir yol sunar. Hava, Ateş ve Yıldırım ile Saldırın. Dünya ile savun. Düşmanları yenmek ve tehlikeli uçurumlardan geçmek için güçlerinizi kullanın.

Savaş Sistemi
Çalınan Taç’ın gizemini çözmek için bu korkunç diyarda yolculuk ederken size artımlı güçler sağlayan yeni ve kolay bir dövüş sistemini keşfedin.

Farklı seviyelerde ilerlerken karmaşık bulmacaları çözerken ve giderek daha karmaşık hale gelen testlerin üstesinden gelirken bu yeni dünyada zıplamaya, koşmaya ve park etmeye hazır olun.


The Crown of Wu indir - (Direkt indir)

9.680
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2023 22:03
The Crown of Wu

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 10.76 GB

Crack: RUNE

Tarih: 24 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?