The Cosmic Wheel Sisterhood

0The Cosmic Wheel Sisterhood, The Red Strings Club’ın yapımcılarının geliştirdiği merak uyandıran bir hikâye deneyimidir.

Zengin karakter kadrosu, tarot benzeri kart oluşturma, kehanet ve uzay ve zamana yayılmış, seçimlerle değişen bir hikâyeye sahip olan The Cosmic Wheel Sisterhood, gözalıcı bir şekilde özenle oluşturulmuş bir evrende kimlik, topluluk ve kişisel sorumluluk temalarını işliyor.

Bir asteroitte sürgünde yaşayan ve özgürlüğünü yeniden kazanma umuduyla yasak bir yaratıkla anlaşma yapan bir cadı olan Fortuna olarak oynuyorsun.

200 yıllık bir sürgünden sonra cadı arkadaşlarına tekrar ulaş, yeni cadılarla tanış ve oluşturduğun kartları kullanarak onların geçmişlerini ve geleceklerini araştır.

Bu evrene daldıkça cadı meclisinin etrafını karmaşık bir çıkar ağının sardığını ve bunun Kozmik Cadı topluluğunun kaderini belirleyecek bir siyasi komployla bağlantılı olduğunu keşfedeceksin.

Büyülü Bir Hikâye
Fortuna’nın gücünü benimsediği ve kararlarının diğerlerinin ve meclisinin (Coven) kaderini etkilediği, onlarca yıla yayılan bir hikâye anlatımının tadını çıkar.


4.914
OYUN BİLGİLERİ 17 Ağustos 2023 15:59
The Cosmic Wheel Sisterhood

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 815.22 MB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 16 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?