The Chronicles Wasteland Assault

0Yeni fark edilen romandan gelişen bir dünyayı içeren Golden Ox tarafından piyasaya sürülen ilk oyunla tanışın; Chronicles: Çorak Toprak. Büyüyen bir topluluğa katılın ve büyüyen Screamers istifine karşı savaşıp hayatta kalan Lordus ve yoldaşlarının yer aldığı destansı bir destanı keşfedin.

The Chronicles: Wasteland Assault büyüyen ve sürekli genişleyen bir oyundur. Bu, oyunculara sürekli ücretsiz güncellemeleri garanti edecektir.

V1.0’dan itibaren TC:WA, daha fazla çalışma eklenerek hala geliştirilme aşamasındadır. Başlangıçta yeni oyunculara hitap ettiğimizden emin olduğumuz için ilk birkaç güncelleme ilerlemeyi sıfırlayacaktır. Eklenen yeni karakterler, tamamlanacak daha fazla görev ve görev, yeni oyun mekaniği ve harita genişletmeleri gibi yeni içeriğin sunulacağı haftalık, iki haftada bir ve aylık güncellemeler bekleyin.

OYNA… SEVİYE ATLA… DAHA GÜÇLÜ OL
Romandaki karakterlerin kilidini açın ve acımasız Screamer’ları katlederek, benzersiz görevleri tamamlayarak ve ölü topraklarda köşeye sıkıştırılmış hayatta kalanları kurtararak becerilerini geliştirin. Kahramanınızın tam potansiyelini ortaya çıkarmak için karaktere özel görevleri tamamlayın!

TOPLA… YÜKSELT… HAKİM OL
Kahramanlarınıza yardımcı olmak ve hayatta kalmanızı biraz daha kolaylaştırmak için temel balistik ateşli silahlardan nitrojen püskürten bidonlara kadar birçok farklı türde silah bulun, satın alın ve yaratın. Daha hızlı ateş etmek için bir AR’ye ihtiyacınız var, hemen demirciye geçin. Telaşlı ölüm patlamalarını serbest bırakmak için daha fazla roket tutmak için roketatarınıza ihtiyacınız var, yıkık Dubai şehrinde gizli planı bulun. Deneyebileceğiniz ve oynayabileceğiniz daha fazla silahla, yanınıza ne alacağınıza ve neyi geride bırakacağınıza karar vermekte zorlanacaksınız.


10.615
OYUN BİLGİLERİ 29 Mayıs 2023 16:06
The Chronicles Wasteland Assault

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.15 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 27 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?