The Centennial Case: A Shijima Story

0The Centennial Case: A Shijima Story, yeni ve benzersiz bir gizem-macera oyunudur.
Koichiro Ito’nun yönettiği ve Görüntü Yönetmeni ve Senaryo Yönetmeni olarak Yasuhito Tachibana ile birlikte, güzel ama heyecan verici canlı aksiyon görüntüleri, çözülmesi gereken gizemlerle iç içe geçerek son derece sürükleyici bir oyun yaratıyor.

Oyuncu, bir asır boyunca gerçekleşen bir cinayet zincirini takip ediyor. 1922, 1972 ve 2022 olmak üzere üç farklı zaman diliminde dört cinayet işlendi.
Her bölüm üç bölümden oluşuyor, Olay aşaması, Akıl Yürütme aşaması ve Çözüm aşaması, oyuncuyu bu gizemli dünyaya sorunsuz bir şekilde girmeye davet ediyor. .
Bu zaman dilimlerini keşfedin, birden fazla ipucu toplayın ve 100 yıllık bir gizemi çözün.

Shijima ailesi geçtiğimiz yüzyılda açıklanamayan bir ölümler zinciri yaşadı.
Bir gizem romancısı olan Haruka Kagami, Shiijmas’ı ziyaret ettiğinde, kendini zamanın farklı noktalarında meydana gelen dört farklı cinayet davasını üstlenirken bulur.

Ana karakter olan Haruka Kagami, geleceği parlak bir gizem yazarıdır.
Haruka Kagami olarak oynayın ve aklınızı cinayet davalarına karşı kullanın.

Her cinayet davası üç bölümden oluşur.

Olay aşaması: Baştan sona tüm cinayeti ortaya çıktıkça görün. Cinayeti çevreleyen gizemleri çözmek için gereken anahtarlar her zaman videonun kendisinde bulunabilir.

Akıl Yürütme aşaması: Olay aşamasında bulunan [İpuçları] ve [Gizemleri] bir araya getirin ve bilişsel alanınızda bir hipotez oluşturun. Birden fazla hipotez oluşturabilirsiniz, ancak hepsi doğru olmayacaktır. Ortaya çıkardığınız bazı şeyler sizi yanlış yola sürükleyebilir.

Çözüm aşaması: Akıl yürütme aşamasında oluşturduğunuz hipoteze dayalı olarak katili belirleyin. Katili belirlemek için doğru hipotezi seçin. Daha kurnaz bir suçluyla karşı karşıya kaldıklarında, iddialarınızı çürütmeye çalışabilirler, bu nedenle mantığınızla karşılık verin!


5.150
OYUN BİLGİLERİ 13 Mayıs 2022 10:26
The Centennial Case: A Shijima Story

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.7 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 12 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?