The Callisto Protocol

12The Callisto Protocol indir - (Direkt indir)

300 yıl gelecekte geçen bu anlatı odaklı, üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyununda oyuncu, Jüpiter’in ayında bulunan maksimum güvenlikli bir hapishane olan Black Iron Hapishanesine atılan kaderin kurbanı Jacob Lee rolünü üstlenecek. Callisto. Mahkumlar canavar yaratıklara dönüşmeye başlayınca hapishane kaosa sürüklenir. Hayatta kalabilmek için Jacob, Callisto’nun yüzeyinin altında gömülü olan karanlık ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarırken Kara Demir Hapishanesinden kaçmak için güvenli bir şekilde savaşmalı. Ateş etme ve yakın mesafe dövüşünün benzersiz bir karışımını kullanan Jacob’ın, büyüyen tehdidi aşmak ve Jüpiter’in Ölü Ayı’nın dehşetinden kaçmak için yeni silahların, teçhizatların ve yeteneklerin kilidini açmak için yağmalama yaparken hızla gelişen yaratıklarla savaşmak için taktiklerini uyarlaması gerekecek.

KORKU MÜHENDİSLİĞİ
Callisto Protokolü, Glen Schofield’ın zihninden hayatta kalma-korku oyununa yeni nesil bir bakış açısı getiriyor. Atmosferi, gerilimi ve vahşeti, çaresizliğin ve insanlığın korkunç anlarıyla harmanlayan Callisto Protokolü, oyuncuları her köşede anlatılamaz dehşetlerin gizlendiği, nabızları yükselten bir hikayeye sürüklüyor.

BİRLEŞİK JÜPİTER ŞİRKETİNİN SIRLARINI KEŞFEDİN
2320 yılında Jüpiter’in ölü ayı Callisto’da geçen Callisto Protokolü, oyuncuları Black Iron Hapishanesindeki bir mahkum olan Jacob Lee olarak canlandırıyor. Gizemli bir salgın ayı kaosa sürüklediğinde Jacob, güçlü United Jupiter Company’nin kalbindeki karanlık gizemleri çözerken, kendisini takip eden kana susamış yaratıkları yenmek için en karanlık korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

UZMAN VAHŞİ, STRATEJİK SAVAŞ
Callisto Protokolü, oyuncuları, bir zamanlar hapishane nüfusunu kontrol etmek için Black Iron gardiyanları tarafından kullanılan benzersiz bir yer çekimi silahı da dahil olmak üzere göğüs göğüse ve uzak mesafeli dövüşlerin heyecan verici bir karışımında ustalaşmaya zorluyor. Oyuncular, her ölüm kalım karşılaşmasında hayatta kalabilmek için tuhaf rakipleriyle yakın ve kişisel bir şekilde yaklaşmak, uzuvlarını kesmek, bacaklarını patlatmak ve ellerindeki her şeyle yaratıcı olmak zorunda kalacaklar.

JÜPİTER’İN ÖLÜ AYININ İZOLASYONUNU DENEYİMLEYİN
Evrendeki en düşmanca ve izole ortamlardan biri olan Callisto, Jacob’un umutsuz hayatta kalma mücadelesinde büyük önem taşıyor. Oyuncular yalnızca Kara Demir Hapishanesi’nin dehşetiyle değil, aynı zamanda Jüpiter’in hem yüzeyin üstünde hem de altında ölen uydusuna musallat olan asırlık sırlarla da mücadele etmelidir


The Callisto Protocol indir - (Direkt indir)

84.523
OYUN BİLGİLERİ 26 Mart 2024 22:36
The Callisto Protocol

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 96 GB

Crack: RUNE

Tarih: 2 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?