The Bookwalker Thief of Tales

1The Bookwalker Thief of Tales indir - (Direkt indir)

Özgürlüğünü geri kazanmak için efsanevi eserleri çal
Bir zamanlar ünlü bir yazar olan Etienne Quist, ağza alınmayacak bir suçtan suçlu bulunduktan sonra yazma yeteneğini kaybeder. Kaybettiği statüsünü geri kazanma girişiminde, bir suçlu patron ona kurnaz bir teklifle yaklaşır. Tek yapması gereken, kitaplardan bir dizi efsanevi eşyayı bulup çalmak. Her biri kendine özgü kuralları ve zorlukları olan olağanüstü kitap dünyalarına dalın. Herhangi biri sizinle eserler arasında durursa, onları ikna etmeye, aldatmaya ve hatta savaşa sokmaya hazır olun.

Farklı kitapları keşfedin ve hikayelerini yeniden şekillendirin
Her görev sizi tamamen yeni bir dünyaya sürüklüyor: ortaçağ hapishanesi, karla kaplı dağ, fütüristik uzay gemisi ve daha fazlası. Her kitabın sakinleriyle tanışın ve onları hedeflerinize ulaşmak için kullanın – sonuçta onlar gerçekten canlı değiller… yoksa değiller mi? Görevinizde, suç ortağınız ve güvenilir danışmanınız olarak benimsediğiniz duyarlı kafesli bir sayfa ile yollarınız kesiştiği için yalnız olmayacaksınız.

Kurgu ve gerçeklikte alışılmadık bulmacaları çözün
Kurgu ile gerçeklik arasında özgürce seyahat ederken, engellerin üstesinden gelmek için değerli öğeler toplarken, yaratıcılığınızı kutunun dışında düşünmeye teşvik eden benzersiz bulmacalarla sınayın. Mürekkebin mistik gücünü kullanarak, kitapların içindeki nesneleri manipüle edebilir, etkileşimlerinize derinlik katabilir ve keşfedilecek yeni yolların kilidini açabilirsiniz.


The Bookwalker Thief of Tales indir - (Direkt indir)

8.026
OYUN BİLGİLERİ 22 Haziran 2023 19:32
The Bookwalker Thief of Tales

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.31 GB

Crack: RUNE

Tarih: 22 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?