The Bloodline

0The Bloodline , Eudros’u Affedilmeyenlerden korumak için kadim bir tanrı tarafından öngörü gücü bahşedilen Harbinger soyunun soyundan biri rolünü üstlendiğiniz bir Açık Dünya Fantezi Aksiyon RPG’sidir.

Zamanla solmuş bir efsane… ama vizyonlarınız Affedilmeyenlerin yürüyüşünü, Harbinger’ın mağlup edildiğini ve toprakların harap olduğunu gösteriyor.

Taşa değil kana yazılmış bir yolculuk.
Macera senin. Görev dizisini takip edin ve Eudros halkına yardım edin ya da organik fırsatların ortaya çıkmasına izin vererek dünyayı kendi hızınızda özgürce dolaşın.

Krallıklar arasındaki bağları yeniden düzenleyin, köyünüzü inşa edin ve dünyayı Affedilmeyen’in dönüşüne hazırlayın.

Dünyayı keşfedin, çeşitli loncalara katılın, büyülü yaratıkları avlayın veya yerel meyhanede ozan olun; dünya sizin, dilediğiniz gibi keyif alabilir ve deneyimleyebilirsiniz.,

İstediğiniz gibi oynayarak ödüllendirilin; neredeyse yaptığınız her eylemin kendisiyle ilişkili bir seviyesi vardır. Zıplama, tırmanma ve koşmadan ragdolling, duvarda koşma ve yüzmeye kadar.

Aletler ve ekipmanlar üretin, nadir balıkları yakalayın, egzotik yemekler pişirin, iksir hazırlayın, kendinizi bir canavara dönüştürün…


7.260
OYUN BİLGİLERİ 20 Ekim 2023 12:42
The Bloodline

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 11.2 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 5 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?