The Binding of Isaac: Repentance

0The Binding of Isaac: Repentance indir - (Direkt indir)

Modern klasik The Binding of Isaac’i
daha önce hiç görmediğiniz gibi yaşayın. Bu, devam oyunu olarak adlandırılamayacak kadar büyük bir oyun: Cesur çocuk şimdiye kadarki en büyük mücadelesi için bodruma inerken, Pişmanlık Isaac’i haydutvari zindan macerasının yeni zirvelerine taşıyor! Isaac’in yeni arayışı onu daha önce hiç bulunmadığı bilinmeyen yerlere götürüyor, korkunç yeni düşmanlar ve patronlar, daha önce hiç bir araya getirmediğiniz silah kombinasyonları ve daha önce hiç görmediği öğelerle dolu… en çılgın rüyalarından ve en kötü kabuslarından gelen kutsal olmayan korkular!

BİR DEVLETTEN DAHA BÜYÜK
The Binding of Isaac: Repentance o kadar büyük, o kadar yeni ve o kadar çok özellikli ki, önceki güncellemeleri prequel gibi gösteriyor. Çoğu oyunun resmi bir devam oyununda içereceğinden daha fazla özellik, iyileştirme ve yeni sır, çok fazla sır var! %1.000.000’da olsanız bile, keşfedilecek muazzam miktarda yeni içerik var!

The Binding of Isaac: Repentance, yüzlerce yeni özellik ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri içeriyor. Şimdi 500 SAATTEN FAZLA yeni oynanışla, tür tanımlayan roguelike’ın nihai sürümü!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


The Binding of Isaac: Repentance indir - (Direkt indir)

11.130
OYUN BİLGİLERİ 28 Ocak 2022 14:39
The Binding of Isaac: Repentance

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.4 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 31 Mart 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?