The Bad Kids

0Popüler şüpheli TV dizisi Cat’s Cradle’ın bir uyarlaması olan bu oyun, araştırmayı, bulmacaları çözmeyi ve akıl yürütmeyi orijinal hikayelerle birleştirerek daha sürükleyici ve benzersiz bir deneyim oluşturabilir.

Bu oyunda sahneler, benzersiz renk, ışık ve gölge tasarımı kullanılarak korkunç bir ortam yaratacak 3D teknolojisi ile inşa edilmiştir.

Bu oyun orijinal ortama dayalı yeni hikayeler inşa edecek ve karakterin iç dünyasına odaklanacak. Karakterlerin çelişkisi, mücadelesi ve özgürleşmesi daha Hayali yollarla gösterilecek.

Gerilim Hikayeleri
Zhu Chaoyang rolünü oynayacak, sıradan ortaokul öğrencileri için hayal bile edilemeyecek bir kabus yaşayacak ve kalbinizdeki derin korkuyla yüzleşeceksiniz.

Bozulan aile, sahte dostluk, açgözlü ve bencil insan doğası, oyun yetişkin dünyasının soğukluğunu ve acımasızlığını bir çocuğun bakış açısından keskin ve canlı bir şekilde gösteriyor. Zhu Chaoyang, karanlığa gömüldükten sonra masum ve kibar kalabilir mi? Sonunu kendi başınıza ortaya çıkaracaksınız.

Orijinal Oynanış
Bu oyunda, farklı deneyimler getirmeyi amaçlayan bulmaca çözme, keşfetme, araştırma, mantıksal akıl yürütme ve etkileşimli performans dahil olmak üzere birçok farklı oynama yolu vardır.

3D dünyasında zengin keşif öğeleri var. Dağınık ipuçlarını ve parçaları arayarak gizli gerçeği parçalayabilirsiniz.

Oyun, orijinal hikaye ile yakından birleştirilmiştir. Zhu Chaoyang’ın başına gelen gizem katmanlarını araştıracak ve hikayenin gerçeğini ortaya çıkaracak, sonunda cani canavarla nihai yüzleşmeyle yüzleşeceksiniz.

Yenilikçi hikayeler, enfes oyun sahneleri ve çeşitlendirilmiş etkileşim sayesinde oyunda unutulmaz bir görsel-işitsel şölen yaşayacaksınız.


11.150
OYUN BİLGİLERİ 18 Ocak 2023 15:47
The Bad Kids

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.72 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?