The Backrooms 1998 Found Footage Survival Horror Game

0TETİKLEYİCİ UYARI: Bu oyun gerçek rahatsız edici görüntüler, sesler, korku doğası, atlama korkuları, kan, aşırı şiddet, cinayetler ve kalbin zayıflığı için olmayabilir yoğun korku içerdiğinden, bu oyun bazı izleyiciler için rahatsız edici olabilir. Bu oyunu kendi sorumluluğunuzda oynayın.

The Backrooms: 1998 , 1998’de yanlışlıkla The Backrooms’un derinliklerine düştükten sonra genç bir gencin hikayesini anlatan, birinci şahıs tarafından bulunan bir psikolojik hayatta kalma korku oyunudur.

Özgürce dolaşın, işaretleyin, keşfedin ve hikayeyi çözmeye çalışın – ancak yalnız değilsin.

Çığlık atmayın yoksa sizi duyar. Adımlarına dikkat et, cama basarsan seni duyar. Nesneleri devirirseniz, sizi duyabilir. Her şey bir sonuca varır.

Kaçışınıza yardımcı olacak malzemeleri, araçları ve eşyaları arayın. Arka Odalarda kaybolmamak için yolunuzu işaretlemenize yardımcı olabilecek püskürtme tabancası gibi araçlar.

Gölgelerde görebileceğiniz şeyler bazen gölge değildir. Bir şey veya biri orada sizinle birlikte gizleniyor olabilir.

Dayanıklılığınızı yalnızca gerektiğinde kullanın ve dikkatli bir şekilde adım atın. Sıra dışı bir şey görürseniz, tarama alanlarında, masaların altında veya dolapların içinde saklanmak iyi bir fikir olabilir.

Lütfen aklınızda bulundurun:The Backrooms: 1998, bir geliştirici tarafından üzerinde çalışılan bir hayatta kalma korku oyunudur, oyunun temeli “escape room” türünde bir oyundur – burada ipuçlarını toplamanız, The Backrooms’ta size yardımcı olacak malzemeleri bulmanız ve kaçmaya çalışmanız gerekir.

Hedefleri tamamlayarak, ipuçlarını bularak ve Arka Odalarda nasıl sıkışıp kaldığınızı çevreleyen gizemi ortaya çıkararak kaçmaya çalışın.

Bu ‘escape room’ türünde bir oyundur – daha uzun yaşamanıza yardımcı olacak ipuçlarını ve araçları arayarak kendi çıkış yolunuzu bulmanız gerekir.

Yollarınızı işaretleyin, mobilyalara saklanın ve ses çıkarmamaya çalışın – her köşe sonunuz olabilir. Çok fazla gürültü yapmak istenmeyen dikkatleri üzerine çekebilir.

Oyun 1998’de geçiyor, yanlışlıkla The Backrooms’un derinliklerine düşen genç bir gencin hikayesini anlatıyor.

Her oda aynı görünebilir ve ayrıca size oyun oynayabilirler. Bu nedenle, yolunuzu belirlemenize, aklı başında kalmak için ilaç bulmanıza ve cesaretiniz varsa kaçmaya çalışmanıza yardımcı olacak malzemeleri aramak hayati önem taşır.

Unutma, arka odalarda asla yalnız değilsin. Hayatta kalmak için, envanterinizi eşyalarla doldurmalı ve hayatta kalmanız için gerekli olabilecek farklı odalarda bulabileceğiniz malzemeleri toplamalısınız.

Yolunuzu işaretlemek için bir püskürtme tabancası, aklı başında kalmak için ilaç, kendinizi iyileştirmek için şırıngalar, barikatlı kapıları açmak için levyeler gibi öğeleri bulmanın yanı sıra, envanterinizi dikkatli bir şekilde yönetmeniz ve ayrıca el fenerinizin pillerini yönetmeniz gerekir.


15.716
OYUN BİLGİLERİ 7 Haziran 2022 18:21
The Backrooms 1998 Found Footage Survival Horror Game

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Korku, Macera, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1021.67 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?