The Backroom Project

1Teoride, bir şekilde fizik yasalarını kırabilir ve bir nesneyi kesebilirsek, normal gerçeklikte sınırların dışına çıkamayız. Bu, çoğu durumda bir kaza sonucu meydana gelebilir, ancak bu olduğunda, orada kalırsınız. Arka Odalar, görünüşte sonsuz, doğrusal olmayan bir alandır.

Seviye 0’daki tüm odalar tek tip görünür ve sararmış duvar kağıdı, nemli halılar, elektrik prizleri ve tutarsız yerleştirilmiş floresan aydınlatma gibi yüzeysel özellikleri paylaşır. Ancak, kattaki hiçbir oda birbirinin aynısı değildir.

Düzey 0’daki doğrusal uzay büyük ölçüde değiştirilir; düz bir çizgide yürümek ve başlangıç ​​noktasına geri dönmek ve daha önce geçilenlerden tamamen farklı bir dizi oda ile sonuçlanmak mümkündür.

Bu uzun zamandır bir efsaneydi, ama şimdi bilim adamları yeni bir giriş yolu keşfettiler. Pek çok deney yaptılar ve şimdi girmenin tamamen güvenli ve kolay olduğunu söyleyebilirler. Orada deney yapma güdüsü olan bilim adamları var ve şimdi gönderecek sivil insanlar arıyorlar.
Gerçekten arkadaş canlısı ve ihtiyaçlarınıza saygı duyuyorlar.

Bir Kamera ve Adımsayar ile Arka Odaları Keşfedin.

Odaları veya nereden geldiğinizi ezberlemeye çalışmayın.

Yalnızsın ve bu sarı duvarlar ve lambaların sesi seni deli etmeye başlıyor. Oraya vardığın o tuhaf duygudan nefret ediyorsun.


10.365
OYUN BİLGİLERİ 23 Mayıs 2022 11:46
The Backroom Project

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Korku, Macera

Platform: PC

Boyut: 3.6 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 15 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?