The Awakener Forgotten Oath

2The Awakener: Forgotten Oath son derece esnek, haydut benzeri bir aksiyon oyunudur; oyuncular Therad’ın On İki Tanrısı tarafından çağrılan Uyanışçı gibi davranacak ve üçüncü şahıs bakış açısıyla heyecan verici savaşlar yaşayacaklar. Bu çürüyen dünyadaki savaşlara nasıl tepki vereceğinize karar vermek size kalmış. Savaşlar ve ölüm yoluyla yeteneklerinizi geliştirin, Kaos’un kölelerini yenin ve İblis Lordu’nun yeniden canlanmasını engelleyin.

“Sylvalond” büyülü gizemlerle dolu bir dünyadır, ilk Tanrılar “Lucatia” adlı ülkeyi yarattı.
Afetlerin yayılmasını önlemek için Tanrılar, felaketlerin yaşandığı çevreyi perdelemiş ve perdelerin içindeki dünyayı Hiçlik denilen başka bir boyuta çekmişlerdir.

Therad Tanrıları, iblisleri felaketlerden uzaklaştırmak için Uyanışçıları Hiçliğe çağırdı ve o zamandan beri dünya sonsuz savaşlara girdi. Oyuncular zindanı üçüncü şahıs bakış açısıyla keşfedecek ve iblisleri ortadan kaldırmak için kılıç ve sihir gibi çeşitli dövüş stillerini kullanacak.

İmhayı Durdurun ve Ortaklarınızı Kurtarın
Seçilmiş Kişi olarak, Hiçlik’te oluşan alanlarda dünyanın her yerinden yaratıklara ve şeytanlara karşı mücadele etmek için birden fazla uyanmış maceracıyı çalıştıracaksınız.

Tanrılar tarafından çağrılan arkadaşlarınızı serbest bırakın ve daha fazla karakter alabilmek için mevcut maceracı sayısını artırın. Bu karakterlerin farklı meslekleri olabilir ancak ortak noktaları bir Uyanışçı kimliğidir. Kritik zamanlarda fark yaratabilecek ve bu inişli çıkışlı yolculukta onlara eşlik edecek, özel yeteneklere sahip üstün yetenekli Uyanışçılar.


12.335
OYUN BİLGİLERİ 7 Kasım 2023 14:11
The Awakener Forgotten Oath

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.98 GB

Crack: RUNE

Tarih: 7 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?