The Artful Escape

1The Artful Escape indir - (Direkt indir)

Francis Vendetti, ilk performansına çıkmadan önce ölü bir halk efsanesinin gölgesi ve kendi hayal gücünün kozmik gelgitleriyle mücadele ediyor.

Efsaneye dönüşmüş müzisyen amcasının gölgesinden sıyrılmaya çalışan genç bir gitar dehası, yeni sahne kimliğini bulmak ve kim olmadığını anlamak için çalıntı opera binalarından müzikle çınlayan uzaylı ülkelerine ve {{Cosmic Extraordinary}}’nin imkânsız derinliklerine uzanan psikedelik bir maceraya atılıyor.

Michael Johnston, Caroline Kinley, Lena Headey, Jason Schwartzman, Mark Strong ve Carl Weathers gibi isimlerle oyunu bir yıldızlar kadrosu seslendiriyor.

ANA ÖZELLİKLER:
* Büyük umutların, aşılmaz gölgelerin, uzaylıların, folk müziğin, gitar sololarının, atıp tutmaların ve hayallerini çoktan anılara dönüşmüş gibi yaşamanın hikâyesi.
* Müzikal karşılaşmalar. En derinlere dokunan tınılar. Boyutlar aşan dalgalar.
* Geçmişinin bilimkurgusal başlangıçlarından ay-botlarının dikişine varıncaya kadar her ayrıntısıyla kendi sahne kimliğini bul.
* İnancını kaybetmiş hancılardan, nostaljik köylülere; ağır ağır yürüyen vahşi uzaylılardan gerçeklik sınırlarını zorlayan zebella gibi yaratıklara kadar her tür varlığın arasına karış, konuş, karşılaş.
* Çoklu evren boyunca gitarını inlet, yükseklerde süzül ve dans et. Seslerle titreşen ve hareketlerinle ürperen ülkelerden geç; varlığının karşısında tüm dünya bir enstrümanmış gibi hissedeceksin.


The Artful Escape indir - (Direkt indir)

9.399
OYUN BİLGİLERİ 19 Şubat 2022 14:43
The Artful Escape

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 6.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 9 Eylül 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?