The Anacrusis

0Anacrusis, keşfedilen uzayın kenarında mahsur kalan devasa bir yıldız gemisinde geçen dört oyunculu, işbirlikçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Ekibinizle paylaşabileceğiniz avantajların, silahların ve yeni oyun yollarının kilidini açmak için uzaylı ordularına karşı sonsuz tekrar edilebilir bir savaşta arkadaşlarınızla takım kurun!

Anacrusis’te, AI Sürücüsü oyunun her yönünü kontrol eder. Her düşmanı ortaya çıkarır, her bossu yönlendirir ve her silahı, aygıtı ve sağlık setini yerleştirir. Beceri seviyeniz ne olursa olsun, mükemmel zorluk seviyesini bulacaksınız. Bunun da ötesinde, AI Driver, arkadaşlarınıza anlatmak için sabırsızlanacağınız türden video oyunu anları yaratır.

Şaşırtıcı bir klasik bilimkurgu silahları cephaneliğini kullanarak uzaylı tehdidine karşı savaşın. Bir staz bombası ile kendinize biraz zaman ayırın, bir iyileştirme yaparken anında koruma sağlamak için bir kalkan bombası fırlatın ve Respawner’ı kullanarak arkadaşlarınızı hayata döndürün. Veya rüzgara karşı dikkatli olun ve lazer tüfeğiyle dost ve düşmanları yakın.

Oyun boyunca yayılan madde derleyicileri, oynama şeklinizi değiştirecek düzinelerce avantaja erişmenizi sağlar. Son çare tabancayı güçlendirmek için tüm yükseltmelerinizi üst üste koyun veya kalkan nabzınızı güçlendirerek savunmanızı güçlendirin. Oynadıkça yeni avantajların kilidini açın ve kilitlerinizi ekibinizdeki herkesle paylaşın!

NOT: Steamworkfix’i içerir.

1- Steam’i başlatın

2-Oyunu “xboxLiveAuth.exe” ile çalıştırın

3- Keyifli oyunlar.


9.159
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2022 23:07
The Anacrusis

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.7 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 13 Ocak 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?