Thalamus

6Thalamus indir - (Direkt indir)

Thalamus Fransa’da geçen hikaye tabanlı bir oyundur. Çalıştığı şirketin gerçekten ne kadar kötü olduğunu keşfetmek için biraz fazla meraklı olan ortalama bir çalışanın rolünü oynuyorsunuz. Rayan’ın hikayesini açıklarken her bölümü takip edin.

Dünya
İnsanlık silikon teknolojisinin sınırlarına ulaştıktan sonra durgunlaşıyor ve Argus Panoptes gibi şirketler ortalama bir vatandaşın sahip olduğu her bilgiyi almak istiyor.

Gizli
Argus Panoptes güvenli bir şirkettir ve insanların eşyalarıyla oynamasını istemez. Bunu önlemek için yoğun güvenlik önlemleri alındı.
Robotlar ilk önce kafa kafaya almak için çok tehlikeliler, bu yüzden onları gizlice geçip seni bulmamaları için dua etmelisin.

Düşmanlar
Başarısız gözetleme robotları öylece ortadan kaybolmaz, binlercesi dünyanın her yerindeki Argus Panoptes sitelerinde bir ordu için mükemmel şekilde yatıyor.

Argus Panoptes
Hükümetlere lobi yapmaya çalışan bir gözetim şirketi asla iyi bir fikir değildir, Argus Panoptes de farklı değildir. Tüm dünyada 30’dan fazla site ile neler yapabileceklerini söylemek mümkün değil.

Talamus
Asla kapatılmayan iptal edilmiş bir proje, bir kötü adam için mükemmel bir cannatit. Onu terk edenler ödeyene kadar asla durmayacak.

İmparatorluk
Dünyada devrim yaratabilecek gizli bir alaşım asla iyi adamlar tarafından yapılmaz. Normal bir bilgisayarı intikama aç bir robota dönüştürebilen, onun varlığını yalnızca Argus Panoptes’in üst düzey çalışanları bilir.


Thalamus indir - (Direkt indir)

8.760
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2022 13:02
Thalamus

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.39 GB

Crack: DOGE

Tarih: 30 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?