TFM The First Men

1TFM: The First Men karakter odaklı üs kurma mekanikleri ile zenginleştirilmiş, parti tabanlı keşif ve durdurulabilir gerçek zamanlı taktiksel bir savaş sistemine sahip bir strateji simülasyonudur. Yaratılış hikâyeleri, Knights and Merchants, Rimworld ve neredeyse bütün fantezi rol yapma oyunlarından ilham almıştır.

Karakter odaklı üs kurma
Eski tarz köy kurma eğlencesine, modern ve karakter odaklı bir yaklaşım. Bölgeni geliştir ve köyünün ihtiyaçlarını yardımcı olacak çeşitli yollarla karşıla, binalar, ilişkiler, gelenekler, ve niceleri. Nesiller boyunca yankılanacak sonsuz çeşitlerdeki olasılıklarla karakterini şekillendir.

Yüzlerce özellik ve beceriye sahip Beden, Akıl, Yürek, Ruh ve Nefs nitelikleri, zengin ve çok çeşitli karakter gelişimi sunar. Doğru yola girmek için doğru karakteri seçmek en önemlisidir, çünkü karakterleriniz geleceğiniz için bir kıyamet veya bir nimet olabilirler!

Parti tabanlı keşif
Birçok partiyi yönetirken karakterlerini birer takım olarak çalıştır; yaşayan, soluyan ve sürekli değişen, mucizelerle dolu, keşfetmeyi ödüllendiren bir dünyayı dolaş; yolculukların sırasında karşılaşacağın ırkların toplulukları, otantik kültürler, mistik yaratıklar ve özel karakterlerle etkileşime geç ve onlar hakkında bilgiler topla.

Taktiksel durdurulabilir gerçek zamanlı savaş
Güçlü taktiksel düşünmeyi ödüllendirecek olan duraklamalı bir eş zamanlı savaş sistemi tarafından zorlanmaya hazır ol! Uyumun başarının anahtarı olduğu, bitmeyen bir savaş çemberinde savun ya da saldır.

Çocukları yetiştir, savaşçıları eğit, birlik içindeki partileri birlikte çalıştır, ganimetleri dağıt ve deneyimlerini başarılara dönüştür. Hepsi büyük stratejinin önemli parçaları. Unut, karşına ister bir ork çetesi, ister bir kurt sürüsü veya isterse bir hortlak sürüsü olsun, her birinin üstesinden gelinmesi gereken kendi tehditleri olacaktır.


13.736
OYUN BİLGİLERİ 2 Kasım 2022 21:35
TFM The First Men

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 428.20 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Kasım 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?