TEVI

0TEVI indir - (Direkt indir)

Kahraman Tevi çevik ve çeviktir; hem güvenilir hançerini hem de büyük bir İngiliz anahtarını kullanarak yakın dövüş hasarını şık bir şekilde dağıtır. Onun yanında yoldaşları Celia ve Sable, savaşta çeşitli menzilli saldırı ve destekleyici büyüleri serbest bırakmaya hazır iki yüzen yörünge aracı olarak ortaya çıkıyor. Dövüş tarzınızı her duruma uyacak şekilde uyarlayın ve gösterişli, göz kamaştırıcı kombolarla düşmanlarınızı alt edin!

Her boss dövüşü, farklı stratejiler gerektiren benzersiz bir mücadeledir; tüm bunları yaparken onların saldırılarından kaçınır ve karşı saldırı için açıklıklar ararsınız.
Bölüm sonu canavarları aşama değiştirdikçe, saldırı ve mermi düzenleri giderek zorlayıcı hale geliyor ve hatta yıkıcı nihai sonuçlar ortaya çıkarabiliyorlar. Sürekli saldırı, boss’ları savunmasız bir KIRMA durumuna sokabilir ve bu sırada büyük miktarda hasar verebilirsiniz.

Geniş dünyaya dağılmış, keşfedilmeyi bekleyen 300’den fazla farklı eşya ve ekipman parçası var. Bu öğeler yeteneklerinizi geliştirebilir veya yenilerini tanıtabilir, böylece dünyada gezinmenin ve sırları bulmanın daha fazla yöntemini bulmanızı sağlar. Donatılabilir işaretlerden oluşan bir bereket, tercihlerinize ve oyun tarzınıza uygun yapılar oluşturmak için serbestçe yapılandırılabilir.


TEVI indir - (Direkt indir)

5.825
OYUN BİLGİLERİ 1 Aralık 2023 13:11
TEVI

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.72 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 30 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?