Teslagrad 2

0Manyetik Kuzey’de başka bir kule keşfedin!
Genç bir Teslamancer olan Lumina, zeplin kuzeydeki uzak ve tehlikeli bir ülke olan Wyrmheim’a düşmesinin ardından kendini mahsur kalmış halde bulur.

Lumina’yı eve ve ailesinin yanına götürme görevinde, fiyort kenarındaki bir vadide beliren devasa, terk edilmiş bir kuleyi keşfederek tehlikeli bir maceraya atılın. Vahşi ve evcilleştirilmemiş bir diyarın tehlikelerinden kurtulmak için elektromanyetik güçleri kullanın.

Kendinizi Viking akıncılarına karşı savunun, İskandinav mitolojisinden ilham alan korkunç canavarlarla yüzleşin ve destansı patronlara karşı zafer kazanın!

Yolculuğunuz ilerledikçe, ülkenin sırlarını ortaya çıkarmak ve Lumina’nın atalarının karanlık geçmişini araştırmak için gereken yeni becerileri ve ekipmanı keşfedeceksiniz. Teslagrad 2, büyük ölçüde

takip ediyorElektromanyetik güçlerin hayatta kalmanın merkezinde olduğu popüler fizik tabanlı oyun. Geliştirilmiş görseller, daha büyük bir dünya ve yeni bulmaca çözme araçlarıyla Teslagrad 2, taze ve sürükleyici bir bulmaca platformu deneyimi sunuyor!


7.317
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2023 12:43
Teslagrad 2

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 2.97 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?