tERRORbane

1tERRORbane indir - (Direkt indir)

TERRORbane’de, genel bir fantezi RPG dünyasını kötülükten kurtarmayı beklersiniz, değil mi? Bunun yerine, oyunu yaratan Geliştirici yaptığınız her şey hakkında yorum yapmaya devam ediyor, gittiğiniz her yerde komik hatalar ve aksaklıklar ortaya çıkıyor ve hiçbir şey olması gerektiği gibi çalışmıyor mu?! İyi bir Oyuncunun yapması gereken, ancak güvenilir HATA LİSTESİ’ni hazırlamak ve bitiş kredisi sırasına ulaşmak için böcekleri kendi avantajına kullanmaktan başka ne olabilir? Komik bir şekilde yanlış

Oyunu bitirmenin gerçekten tERROrbane’in hikayesini bitirmeye yeteceğini mi düşündün? Tekrar düşün! Seçimleriniz dünya çapındaki yolculuğunuzu şekillendiriyor, sizi çılgınca farklı bölümlere ve ortamlara götürüyor, geri dönüp farklı seçimler yapmanız sizi tamamen farklı hikayelere ve karakterlere götürecek, koleksiyonunuza yeni böcekler ekleyecek! Son kredit sahnesinin ötesini keşfetmenin bir yolunu bulamayacağınızı kim söyleyebilir?

Geliştiriciye meydan okuyun ve bulabildiğiniz tüm HATALARI bulun!
Geliştirici, yarattığı oyunun şimdiye kadar yapılmış en iyi oyun olduğuna yemin ediyor, ancak kodunun üzücü durumu, iddialarının çok ihtiyaç duyulan yeniden değerlendirilmesi için yalvarıyor! Hataları ve aksaklıkları araştırın, HATA LİSTESİNİZİ doldurun ve yapabileceğiniz her boşluktan yararlanın! Ancak bu şekilde tüm video oyunu normlarına meydan okuyabilir ve tERRORbane dünyasını sonsuza dek değiştirmeye layık olan nihai Oyuncu olarak haklarınızı kanıtlayabilirsiniz.


tERRORbane indir - (Direkt indir)

5.376
OYUN BİLGİLERİ 4 Nisan 2022 18:26
tERRORbane

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 586.14 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 1 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?