Terror of Hemasaurus

0Dev bir canavar ol ve bu parçalama oyununda insanlığa yıkımı yaşat!

Binaları yumrukla, helikopterlere şamar at, insanları ye, arabalara tekme at ve ortalığı karıştırmanın sayısız yolunun keyfini çıkar! Tatmin edici arcade aksiyonu ve 4 oyuncuya kadar düşüncesizce yıkım!

Gezegenimiz iklim felaketinin kıyısında! Kutsal Kertenkele Kilisesi, insanlığı gezegenin pervasız ihmalkarlığından kurtarmak için şaibeli bir plan yaptı: öldürmek, yıkmak ve korku salmak için bir canavarı ortaya salmak!

Yakın zamanda buzları çözülmüş dört canavardan biriyle, birden çok aşamada, topyekûn yıkım yolculuğuna çık.

Apokaliptik, nostaljik bu arcade festivalinde ürkmüş insanları ezerken ve binaları toza çevirirken zevkle haykır, yıkımın ve abuk sabuk katletmelerin keyfini çıkar!

Terror of Hemasurus, Super Blood Hockey’in yaratıcısı Loren Lemcke’nin en son oyunudur.

CANAVARLAR!
Hemasaurus! Clocksloth! Salamandrah! Otonom Hemasaurus! Her biri kendine has öldürücü darbeye sahip olan dört korkutucu (aynı zamanda şirin) canavar!

YIKIM!
Patlayıcı piksel yıkımı ve devasa boyutta kargaşa! Binaları toza çevir. Gökdelenleri devir. Her şeyi yok et!

ÖLÜM!
İnsanları helikopter pervanelerine fırlat! Korkmuş insan kalabalıklarının üzerine otur! Beslenmek için insanları ye! Gezegeni kurtarmak için hepsini pestile çevir!

AŞAMALAR!
Çeşitli seviyelerde oyun sana ne diyorsa onu yap! Arabaları binalara fırlat! Kedileri ve köpekleri kurtar! Rekor zamanda bir kuleyi yık!

ARKADAŞLAR!
Dostların var mı? İyi o zaman! Yan yana kooperatif yıkım yapmak için sana katılmalarını söyle! Dört kişiye kadar arkadaşlarınla korku sal!


4.349
OYUN BİLGİLERİ 17 Ekim 2022 21:47
Terror of Hemasaurus

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 468.57 MB

Crack: GOG

Tarih: 17 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?